PDA

View Full Version : استفاده از خاصيت كوري TransferDatabase

mosaArabi
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 14:51 عصر
با سلام
1- چگونه ميشود در يك كوري از خاصيت TransferDatabase براي Export اطلاعات و با فرمت dBase 5.0 استفاده كرد . منظور نحوه تنظيم اين كواري است .
البته جهت استفاده از تيبل ها(جهت بكاب گيري)چون هر كسي به بكاب دسترسي ندارد و ميتوان آن را راحت به اكسس ايمپورت نمود(عكس ضميمه ميباشد)
2- اگر از قسمت بالا امكان ندارد چطور ميشود فقط از قسمت تيبلها در يك برنامه (كلي) بكاب تهيه نمود.
با تشكر

amirzazadeh
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 19:01 عصر
با سلام
1- چگونه ميشود در يك كوري از خاصيت TransferDatabase براي Export اطلاعات و با فرمت dBase 5.0 استفاده كرد . منظور نحوه تنظيم اين كواري است .
البته جهت استفاده از تيبل ها(جهت بكاب گيري)چون هر كسي به بكاب دسترسي ندارد و ميتوان آن را راحت به اكسس ايمپورت نمود(عكس ضميمه ميباشد)
2- اگر از قسمت بالا امكان ندارد چطور ميشود فقط از قسمت تيبلها در يك برنامه (كلي) بكاب تهيه نمود.
با تشكر
دوست من براي بكاپ گيري از جداول به اين تاپيك شماره22 مراجعه كن
...............................
موفق باشيد.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=87658&page=5

mosaArabi
یک شنبه 19 خرداد 1387, 08:30 صبح
با تشكراز شما دوست محترم

F_ashigh
یک شنبه 19 خرداد 1387, 12:32 عصر
دوست عزيز من به همين مسير رفتم و فايل مربوطه را اجرا كردم ولي نمي دونم چرا جواب نميده ؟
Invalid argument

amirzazadeh
یک شنبه 19 خرداد 1387, 12:59 عصر
دوست عزيز من به همين مسير رفتم و فايل مربوطه را اجرا كردم ولي نمي دونم چرا جواب نميده ؟
Invalid argument
اگر ممكنه متن خطا رو اپلود كنين.

F_ashigh
دوشنبه 20 خرداد 1387, 07:14 صبح
متن خطا را زير تاپيك قبلي نوشتم .
با اين حال آپلود كردم .

amirzazadeh
دوشنبه 20 خرداد 1387, 08:56 صبح
متن خطا را زير تاپيك قبلي نوشتم .
با اين حال آپلود كردم .
دوست من ظاهرا شما با اكسس 2007 كار ميكنين .همون نمونه قبلي با اكسس 2007 توي لينك پايين شماره 56 هست.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=49667&page=6
..................
موفق باشيد

F_ashigh
دوشنبه 20 خرداد 1387, 09:24 صبح
با تشكر از شما دوست عزيز
اما يه مشكلي هست
برنامه اي كه من نوشتم اطلاعات جداول را از يك فايل ديگه كه بهش لينك شده ميخونه و كدي كه شما گذاشتيد فقط جداول داخل فايل را كپي ميكنه.
آيا راهي پيشنهاد مي كنيد .

F_ashigh
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 08:58 صبح
راه حلي به نظر كسي نرسيد يا واقعا راه حل نداره ؟