PDA

View Full Version : خبر: پروژه من آماده شد: سيستم مديريت آزمون آنلاين «تستا»

Aftabgardan-cc
پنج شنبه 16 خرداد 1387, 18:48 عصر
سلام؛
ضمن اينکه از تمامي دوستاني که با پاسخگويي به سؤالات، راهنماي خوبي طي اين چند ماه اخير بودند، (به خصوص Oxygen عزيز) خوشحالم که اعلام کنم پروژه دانشگاهي من که يک «سيستم مديريت آزمون آنلاين» به نام «تستا» هست، تمام شد و آماده دريافته:چشمک:

خوشحال مي​شم از طريق آدرس زير با جزئيات سيستم آشنا بشيد و دانلودش کنيد و نظراتتون رو بهم بگيد تا در نسخه​هاي بعدي اعمال کنم:
http://testa.aftabgardan-cc.com

فکر مي​کنم اين سيستم به درد بسياري از مؤسسات و مدرسان مي​خوره.

بازم ممنون؛
با اجازه

musiox
شنبه 18 خرداد 1387, 16:35 عصر
من پروژتونو دانلود کردم ولی نتونستم نصبش کنم . بهتر بود که فکر ما هایی رو که از اینترنت زغالی استفاده می کنیم می کردی و نرم افزار wos رو کنار برنامت قرار نمی دادی تا 15 مگو دانلود نکنم که ... .

Aftabgardan-cc
شنبه 18 خرداد 1387, 17:18 عصر
musiox جان؛
از بابت دانلود 15 مگابايت، شرمنده‌ام. سعي مي​کنم در SourceForge اصل پروژه که زيپ شده​ش 700 کيلوبايت هست رو ثبت کنم.
اما ديگه توي اين دنيا، 15 مگابايت، اون هم واسه سيستمي که رايگان در دسترس قرار گرفته و واسه افرادي که واقعاً بهش نياز دارند، خيلي فرصت مناسبيه، واقعاً هيچ به نظر مي​رسه.
لينک مستقيم هم که هست. با دانلود منيجر هر وقت اينترنتتون بيکار بود دانلود کنيد...
ضمن اينکه مجبور بودم WOS رو حتماً همراهش بدم، چون مي‌ترسيدم کاربراني که آشنايي چنداني با WAMPها ندارن دچار مشکل بشن.

در مورد مشکلي که مي‌گيد، در 90 درصد ويندوزها «تستا» به راحتي اجرا مي‌شه. اون 10 درصد، ويندوزهايي هستند که احتمالاً صاحبانشون برنامه‌نويس و حرفه‌اي هستن!! و احتمالاً مثلاً يک Apache ديگه روي سيستم هميشه ران هست و ...
براي رفع مشکل، حتماً بخش «رفع عيب هنگاه راه‌اندازي WOS» رو در فايل مستندات (Documentation) مطالعه کنيد (ضميمه شماره 1)
بعيد مي‌دونم مشکل خاصي باشه. تا به حال از بين چند صد نفري که دانلود کردن (http://www.p30download.com/archives/utility/persian_tool/download_testa_online_test_management_system/) و ايميل زدن، کسي نگفته نتونستم ران کنم.

ممنون

majoran
شنبه 18 خرداد 1387, 22:29 عصر
سلام دوست عزیز برای دانلود چیزی رو ندیدم میشه لطف کنید و آدرس دانلود رو برام بزارید

yaqubian
شنبه 18 خرداد 1387, 23:41 عصر
خواستم بگم خیلی خیلی ممنون. کارتون عالیه.
فکر کنم یه مقدار دیگه ادامه بدین و کار رو وسعت ببخشین بتونین یه چیزی شبیه moodle طراحی کنین.
موفق باشین

pooriamrr
سه شنبه 10 خرداد 1390, 00:57 صبح
نمیدونم چی بگم.فقط میگم خدا پدر مادرتو بیامرزه.خیلی عالی بود.من تستا 2 دانلود کردم.البته بگم هنوز تست نکردم ولی همین که معرفتتو به رخ ما کشیدی خیلی حال کردم.

pooriamrr
سه شنبه 10 خرداد 1390, 01:07 صبح
نمیدونم چی بگم.فقط میگم خدا پدر مادرتو بیامرزه.خیلی عالی بود.من تستا 2 دانلود کردم.البته بگم هنوز تست نکردم ولی همین که معرفتتو به رخ ما کشیدی خیلی حال کردم.