PDA

View Full Version : سوال: مسئله اسکالاین

nemidonam
جمعه 17 خرداد 1387, 09:29 صبح
سلام
لطفا در مورد الگوریتم و کد مسئله من را راهنمایی کنید :
تصویر 1 چیزی است که مختصاتش از ورودی دریافت می شود (از لحاظ ارتفاع و عرض بلوک ها) و تصویر 2 چیزی است که در خروجی برنامه به دست می آید. البته رنگ اهمیت ندارد و تنها مختصات بلوک ها مد نظر است با تقدم ارتفاع بیشتر.

Developer Programmer
شنبه 18 خرداد 1387, 00:09 صبح
یعنی چی ؟ مختصاتش رو میگیره و شکل رو می کشه ؟!

امیر زحمتی بکش و الگوریتمت رو اینجا بذار تا همه بچه ها بتونن استفاده کنن. حداقل میتونی شبه کد بذازی.

nemidonam
شنبه 18 خرداد 1387, 19:32 عصر
یعنی چی ؟ مختصاتش رو میگیره و شکل رو می کشه ؟!

امیر زحمتی بکش و الگوریتمت رو اینجا بذار تا همه بچه ها بتونن استفاده کنن. حداقل میتونی شبه کد بذازی.

n برج داده شده اند.همه برجها بروی محور x ها قرار دارند و هر برج i با سه عددai,bi,ci مشخص میشود.که در انai,biبه ترتیب مختصات نقطه سمت چب وبایین وراست وبایین و ciارتفاع برج i ام است.
میخواهیم "نمای برجها" ان چه از دور دیده میشود را بدست اوریم.نمای برجها لبه خارجی حاصل از کنار هم قرار گرفتن برجهاست که دیده میشود.
من این الگوریتم و میخواهم.خواهش میکنم کمکم کنید.................................

shide1986
سه شنبه 21 خرداد 1387, 02:32 صبح
n برج داده شده اند.همه برجها بروی محور x ها قرار دارند و هر برج i با سه عددai,bi,ci مشخص میشود.که در انai,biبه ترتیب مختصات نقطه سمت چب وبایین وراست وبایین و ciارتفاع برج i ام است.
میخواهیم "نمای برجها" ان چه از دور دیده میشود را بدست اوریم.نمای برجها لبه خارجی حاصل از کنار هم قرار گرفتن برجهاست که دیده میشود.
من این الگوریتم و میخواهم.خواهش میکنم کمکم کنید.................................

سلام
منم این الگوریتم رو می خوام و برنامه اش رو هم همین طور:لبخند:
می شه بگید اصلا منتظر بمونیم یا نه:خجالت::بامزه:

Rose01
سه شنبه 21 خرداد 1387, 07:31 صبح
سلام
منم این الگوریتم و برنامه اش رو مي خوام :لبخند:
يكي كمكم كنه :گریه:

whitehat
سه شنبه 21 خرداد 1387, 23:34 عصر
نام این مسئله ، مسئله اسکالاین هست (عنوان تاپیک اصلاح شد) ، می توانید توضیحات و سورس برنامه به زبان جاوا را اینجا (http://www.chilidog.com/comp3410/skyline/sky.html)ببینید
و پیاده سازی زبان C را اینجا (http://master.cpe.ku.ac.th/%7Eg4165217/204512/hw5/hw5.html)ببینید