PDA

View Full Version : ساخت فايل اجرايي

tanha_nabash
جمعه 17 خرداد 1387, 10:26 صبح
براي asp.net چگونه فايل اجرايي درست كنم ;تا فقط همان فايل اجرايي را روي كامپيوتر ديگر اجرا كنم

mahdi_farhani
جمعه 17 خرداد 1387, 10:30 صبح
اولاً که فقط همان فایل اجرایی نمیشه ، باید فریم ورک باشه ، اگر از کریستال استفاده کردی باشه ، فایل های ASPX ( دیزاین صفحهت ) و DLL های که صفحات به آنها نیاز دارند .
و در آخر با استفاده از WebDev.WebServer.EXE میتونی کمک بگیری برای اجرای برنامت .
به همین سادگی مثل ویندوز نیست که اراده کنی یک فایل EXE بت بده . یه مقدار کار میبره .

tanha_nabash
جمعه 17 خرداد 1387, 16:06 عصر
يك كم بيشتر مي توانيد توضيح دهيد:خجالت:

mahdi_farhani
جمعه 17 خرداد 1387, 19:42 عصر
فایل WebDev.WebServer.EXE یک برنامه است در خوده فریم ورک ، که به عنوان سرور ASP.Net ازش استفاده میشه . زمانی که نخواهی برنامه را توسط سرور دیگر مثل IIS اجرا کنی میتونی از این استفاده کنی ( به عبارت دیگر فایل سیستم ) که با استفاده از یک شماره پورت مسیری را برای اجرای نرم افزار شما تولید میکند .
که با استفاده از این شماره پورت داده شده میتونی برنامه رو تو Browser اجرا کنی، مثل این
http://localhost:8888/myapp
حالا شما میتونی یک بچ فایل بنویسی که اول اونو اجرا کنه و بعد هم Browser را باز کنه
یا یک فایل Exe به هر زبانی که دوست داری ایجاد کنی که این کارو برات بکنه .

_majede
شنبه 11 دی 1389, 18:47 عصر
سلام آقای مهدی
این توضیحات کافی نیست اگر لطف کنید و کمی بیشتر توضیح دهید خیلی ممنون میشم چون من دربه در دنبال ساختن یک فایل اجرایی در asp.net هستم
که اگه یه ذره بیشتر توضیح دهید واقعا کمک بزرگی به من می کنید