PDA

View Full Version : سوال: محاسبه زمان پاسخ هر سوال كاربر در آزمون آنلاين

A_mojgan
جمعه 17 خرداد 1387, 23:26 عصر
براي اينكه بتوانيم در يك آزمون آنلاين مدت زماني را كه كاربر براي پاسخ به هر سوال صرف كرده به دست آوريم چه راه حلي را پيشنهاد مي دهيد ؟ ابزار خاصي يا توابع خاصي وجود دارد؟

el_abdollahi
شنبه 18 خرداد 1387, 00:21 صبح
شايد اين بتونه كمكتون كنه :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=82075

A_mojgan
شنبه 18 خرداد 1387, 00:55 صبح
بحث زمان پاسخ به هر سواله نه اينكه مثلا آزمون كلا در 10 دقيقه بيشتر انجام نشه!
اين آزمون يه جورايي با آزموناي ديگه فرق داره ، سرعت عمل مهمه!!

javad3151
یک شنبه 19 خرداد 1387, 12:14 عصر
ميتوني سوالات را يكي يكي مطرح كني و زمان رو براحتي محاسبه كني ، البته اگر محاسبه زمان رو در سمت كلاينت انجام بدي بهتره

A_mojgan
دوشنبه 20 خرداد 1387, 11:17 صبح
زمان رو چطور بايد از سمت كلاينت بگيريم.ميشه يك كم بيشتر توضيح بديد؟

javad3151
سه شنبه 21 خرداد 1387, 08:30 صبح
بايد با جاوا اينكار رو انجام بديد، مثلا وقتي صفحه لود ميشه ساعت رو توي يك متغيير قرار بده و وقتي كاربر به سوال جواب داد ، زمان موجود رو منهاي زمان لود صفحه بكني

Himalaya
شنبه 25 خرداد 1387, 13:43 عصر
به این مثالی که برات فرستادم نگاه کن ... از java استفاده کردم ... زمان برای هر سوال 3 ثانیه هستش (این دیگه دست شماست که چند ثانیه باشه...من برای اینکه نتیجه رو زودتر ببینید 3 ثانیه گرفتم) ... بعد از اینکه زمان هر سوال تموم شد اون سوال و گزینه هاش غیر فعال میشن ...
و بعد از اینکه آخرین سوال هم غیر فعال شد , بلافاصله دکمه ای که تو صفحه قرار داره ، برای ارسال اطلاعات به صورت خودکار کلیک میشه ...
ولی حتما میدونید که اگه کاربر اجرای اسکریپت ، تو مرورگرش رو غیر فعال کرده باشه ، استفاده از اسکریپت بی نتیجه هستش...یا مثلا وسط سوالها صفحه رو refresh کنه ، دوباره میتونه از اول شروع کنه...با این حال امیدوارم به دردتون بخوره

Himalaya
شنبه 25 خرداد 1387, 16:29 عصر
شرمنده . تاپیک شما رو دقیق نخونده بودم.

مدت زماني را كه كاربر براي پاسخ به هر سوال
مثال زیر که براتون فرستادم رو نگاه کنید