PDA

View Full Version : سوال: برنامه جستجوی سرور و بانک در سیستم

top7news
شنبه 18 خرداد 1387, 13:10 عصر
سلام
حرف اولم با آقای مداح عزیزه که تاپیک قبلی رو پاک کردن ، خوب من دقیقا سئوالم رو مطرح کرده بودم و سئوالم هم مشکل اون برنامه بود ، میتونستین بخواین ازم که موضوعش رو عوض کنم .
حرف دومم هم که سئوال همون تاپیک هستش ، این برنامه قراره سیستم رو جستجو کنه و سرور هایی که احیانا روی سیستم run هستن رو پیدا کنه و ایم اونها رو بگه و بعد بانک هر کدوم از اون سرور ها رو نشون بده ، ولی الان فقط سرور local رو نشون میده و هیچ بانکی رو هم نشون نمیده ، میشه منو راهنمایی کنین و دلیل این حالت رو بگین ؟
جایی اشتباه دارم که باید برطرف بشه ؟

linux
شنبه 18 خرداد 1387, 13:39 عصر
سلام
حرف اولم با آقای مداح عزیزه که تاپیک قبلی رو پاک کردن ، خوب من دقیقا سئوالم رو مطرح کرده بودم و سئوالم هم مشکل اون برنامه بود ، میتونستین بخواین ازم که موضوعش رو عوض کنم .
حرف دومم هم که سئوال همون تاپیک هستش ، این برنامه قراره سیستم رو جستجو کنه و سرور هایی که احیانا روی سیستم run هستن رو پیدا کنه و ایم اونها رو بگه و بعد بانک هر کدوم از اون سرور ها رو نشون بده ، ولی الان فقط سرور local رو نشون میده و هیچ بانکی رو هم نشون نمیده ، میشه منو راهنمایی کنین و دلیل این حالت رو بگین ؟
جایی اشتباه دارم که باید برطرف بشه ؟
برای دیدن بانکهای هر سرور شما باید دسترسی مناسب داشته باشید، در غیر اینصورت نمی توانید ببینید.

top7news
یک شنبه 19 خرداد 1387, 03:17 صبح
الان این جواب سئواله منه؟
ممنون linux جان
من منظورم این بود که برنامه رو دانلود کنید و اگه کم و کاستی داره بم بگین

khoshtip118
یک شنبه 19 خرداد 1387, 05:45 صبح
الان این جواب سئواله منه؟
ممنون linux جان
من منظورم این بود که برنامه رو دانلود کنید و اگه کم و کاستی داره بم بگین

يه راهنمايي
اگه در اين ضمينه اطلاعات كامل ميخواي يه مثال بسيار خوب تو كتاب C#.net انتشارات ناقوس نوشته كورش مقدسي و فاطمه شفيعي هست
مثال 56 حتي ميتونيد جداول و ساختارشون رو ببينيد
نميدونم كمكتون ميكنه يا نه
ولي اگه وقت كردم كدشو ميزارم