PDA

View Full Version : خبر: InstallShield 2009 منتشر شد

sh
شنبه 18 خرداد 1387, 15:49 عصر
سلام

دیروز نسخه کامل InstallShield 2009 بدستم رسید و بعد از کار کردن متوجه شدم امکانات بسیار جالبی داره که گفتم شما هم در جریان باشید

1- مهمترین امکان از نظر من استفاده از کدهای Managed به زبان Csharp , VB.NET در طی عملیات نصب بصورت Custom Action : یعنی شما میتونین یک اسمبلی دات نت با توابع دلخواه درست کرده و روند عملیات نصب را کنترل کنید
2- امکان افزدون سایت به Windows Server 2008 و ساپورت کامل IIS 7.0
3- دارا بودن تمامی پیش نیازهای برنامه نویسی با Visual Studio.NET 2008 از جمله SqlExpress SP2
4-اضافه شدن زبان فارسی و کلی امکانات خوب دیگر

یه مدت بود صرفا با InstallAwrae 7.5 SP2 کار میکردم چون اینستال شیلد هنوز ساپورت کاملی از ویژوال استدیو 2008 نداشت ولی الان بروز شد و امکانات واقعا عالی رو ارائه میده

noshin2008
شنبه 18 خرداد 1387, 22:00 عصر
سلام حالتون خوبه.خسته نباشید.
ممنون از خبرتون.حالا میخوام یه سوال بپرسم.شما اینستال شیلد 2009 را دانلود کردید یا رفتید خریدید؟
دیگر اینکه شما اصلا نگفتید که این برنامه به روی cd عرضه شده یا dvd با وجود اینکه نسخه 2008 یا همون 14 به روی dvd بود! یه چیز دیگه به عنوان حرف آخر .اگه بریم تو بازار نرم افزار و قصد خرید نسخه جدید را بکنیم آیا تو بازار وجود دارد یا خیر.
با تشکر

sh
یک شنبه 19 خرداد 1387, 17:14 عصر
من دوروز بعد از انتشار کل مجموعه رو که نزدیک 4 گیگ هست از طریق اینترنت برام فرستادند و تا وارد بازار بشه احتمالا کمی طول میکشه

البته دوستان در جریان باشید کاملترین نسخه Premier edition مباشد و نسخه Professional امکانات کمتری را ارائه میدهد

برای تهیه هم کسی خواست بصورت خصوصی پیغام بده در خدمت هستیم

noshin2008
یک شنبه 19 خرداد 1387, 22:54 عصر
سلام حالتون خوبه.

من خبر جدید شمارو خواندم و 2 بار هم تو پست تشکر کردم.من ایسنتال شیلد 2008 را دارمو باهاش کار میکنم.من از طریق پیقام خصوصی نمیتونم به شما بگم که میخوام یا نه چون تعداد پستهای من کمه.از این بابت صمیمانه عضر میخوام.خوب......
حالا اینستال شیلد 2009 را هم احتیاج دارم.با توجه به اینکه تعریفاتی که شما کردید من علاقه مند شدم.حالا اگه قیمتش مقرون به صرفه هستش اگه ممکنه سایتی که خودتون خریدین را به من هم معرفی بکنید که منم بخرم البته اگه با کرک هست. اگه بدون کرک هست بگید که من صبر کنم.در هر صورت من اینو احتیاج دارم:لبخندساده:

با تشکر

sh
دوشنبه 20 خرداد 1387, 19:42 عصر
اول اینکه فکر کنم گذاشتن لینک کرک خلاف قوانین باشه ؟!

دوم اینکه دوستان عزیز برای داشتن نسخه کامل باید تمام ماژول های این صفحه زیر را دانلود کنند چون آدرس بالا صرفا خود برنامه هست نه ابزارهای آن به عنوان مثال فایهای دات نت فریم ورک یا چیزهای دیگه

آدرس سایت سازنده

http://www.acresso.com/downloads/downloads_5842.htm

noshin2008
سه شنبه 21 خرداد 1387, 01:00 صبح
سلام خسته نیاشید
میخواست به شما دوتا بحثه بگم .
اول اینکه از شما ممنون هستم بابت پقام خصوصی.بازهم تایید میکنم من چون به حد نثاب نرسیدن پستهای من نمیتونم به شما پیقام خصوصی بدم.در ضمن شما واسه من لینکی قرار داید که اصلا به درد من نمیخورد آقای Sh.اینطور بگم که اون چیزی که من میخواستم اون نبود.شما فقط عرض کرده بودید که تماس بگیرم نمیتونید لینک اون سایتی که خودتون خریدید واسه من بزارید به صورت خصوصی.:لبخندساده:

دوم به عرض برسونم کی گفته هرکسی لینکه کرک بزاره خلاف قانونه.اصلا ابنطور نیست پس چرا سایتهای فارسی زبان میان نرم افزار تو سایت خودشون قرار میدن و همراه با کرک.این که عیبی نداره.نمونش همین سایت www.bhamta.com (http://www.bhamta.com) تمام مطالبی که جمع میکنه ماله سایتهای خارجی هستش و هیچکدام ایرانی نیست حتی کرک هم میزاره.این که طوری نیست در واقع عیبی نداره!!!:متفکر::لبخندساده:

با تشکر

vcldeveloper
سه شنبه 21 خرداد 1387, 01:35 صبح
حتی کرک هم میزاره.این که طوری نیست در واقع عیبی نداره!!!
عیبش را شما نباید تشخیص بدید، بلکه قوانین سایت باید تشخیص بده، که داده:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814

noshin2008
سه شنبه 21 خرداد 1387, 17:51 عصر
سلام آقای کشاورز.
من اول عرض کنم چون به علت ب حد نثاب نرسیدن تعداد تاپیک های من-من مجبور شدم تو خود تاپیک به شما جواب بدم و نمیتونم به صورت پبغام خصوصی به شما بدم.پس تو همن تاپیک جواب میدم.
حالا پاسخ من به شما:

من نمیدونستم که تنها این قانون مربوط به سایت شماست و فکر میکردم که آقای sh قانون کلی در مورد تمام سایتها عرض میکنن.من قانون رو که لینک کرده بودید خاندم و بابت لینک قانون متشکرم در ضمن شما که گفتید عیبشو من نباید تشخیص بدم-من که عیبو تشخیص ندادم من فقط نظرمو گفتم همین:خجالت:
در حال اگر به نظر شما من کوچیکی کردم به بزرکیه خودتون ببخشید:خجالت:

noshin2008
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 20:38 عصر
سلام آقای sh.
میخواستم بگم که به شما من او نرم افزار اینستال شیلد 2009 را نیاز دارم با وجود اینکه هنوز تو بازار نرم افزار نیومده.یه لینک دانلود هم بود و تو همین تاپیک که حذف شد.بگذریم:ناراحت:

میخاستم بگم که من پیقام خصوصی شمارو خوندم.تشکر که به من پیقام خصوصی دادین.من اون لینکی که گفته بودین را هم دیدم ولی چیزی دستگیرم نشد.میتونید لینکی که خودتون خرید کردین را واسه من بزارین.
البته این حرف قبلا گفتم اما دوباره میگم.من چون به حد نثاب نرسیدن تاپیکهایم نمیتونم به شما هنوز پیقام خصوصی بدم.پس از این بابت صمیمانه عذر میخوام.

با تشکر

Poryawixx
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 01:28 صبح
سلام
دوستان يه سوالي داشتم و اونهم اينه كه اگه كسي برنامه نويسي بلد نباشه ميتونه با installshield كار كنه يا نه
مثلا من ميخوام يه سري فايل ها رو با فايلهاي اصلي replace كنه يا يه سري برنامه رو به startup كپي كنه , نمايش Splash Screen يا تغيير يه گزينه پيش فرض در ويندوز مثلا تغيير اسكرين سيور پيش فرض يا تغيير واپيپر و ...
يه فايهايي رو اجرا كنه يا پيغامي نشون بده يا موسيقي پخش كنه
يا اينكه مثلا دوست دارم چند تا برنامه كه مستقل نصب ميشن بدون اينكه كاربر مراحل نصب اونا رو ببينه (يعني اينكه مسير نصب و ... رو انتخاب كنه) در يك فايل setup و پشت سر هم نصب بشن
يا اينكه بالفرض يه كليدي رو به رجيستري اضافه كنه
آيا ميشه اين كارها رو با اين نرم افزار بدون اينكه برنامه نويسي خصوصا با visualstudio.net بلد نباشي انجام داد
آيا گزينه اي بهتر از installshield هست

مرسي

موفق باشيد

Poryawixx
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 14:25 عصر
سلام ببخشيد يه خورده عجله دارم
ميشه زودتر راهنمايي بفرمائيد

محمد زارع
سه شنبه 23 مهر 1387, 17:43 عصر
میخواستم بگم که به شما من او نرم افزار اینستال شیلد 2009 را نیاز دارم با وجود اینکه هنوز تو بازار نرم افزار نیومده.یه لینک دانلود هم بود و تو همین تاپیک که حذف شد.بگذریم:ناراحت:

سلام

برای تهیه Install Shield 2009 ( اینستال شیلد 2009)میتوانید به فروشگاه به آدرس زیر برید، نسخه کاملش موجوده.
"مرکز خرید اینترنتی ایرانیان" WWW.Parsebay.ir (http://WWW.Parsebay.ir)

veniz2008
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 19:13 عصر
سلام دوستان،شاید تاریخ این تاپیک خیلی قدیمی باشه ولی من نیاز به نسخه کاملنرم افزار installshield دارم،از کجا میتونم تهیه کنم؟آیا سایتی هست که بشه نسخه کامل رو سفارش داد؟