PDA

View Full Version : سوال: مشکل فشار زیاد به سرور توسط PHPNuke

KavoshGar_ir
یک شنبه 19 خرداد 1387, 12:02 عصر
سلام
دوستان گرامی سایت بنده با استفاده از نیوک 8 ایجاد شده است. اما اخیرا توسط شرکتی که هاست از آن خریداری کرده بودم سایت بسته شد.

دلیل قطع سرویس به سایتم را اینگونه ذکر کردند: پردازش بسیار بالا و فشار زیاد بر روی سرور!

این در حالی است که من پس از نصب نیوک از 7 ماه گذشته هیچگونه تغییر نرم افزاری روی آن نداشته ام ولی الان با مشکل روبرو شده!

به هر جهت از آنها چند روز فرجه خواسته ام تا با کمک شما عزیزان این مشکل را حل کنم!

پیشنهاد شما چیست؟قبلا برای شما چنین مشکلی پیش آمده؟! احتمال خطا را از کدام بخش می دانید؟

نکته: هیچگونه فایلی هم که زیاد دانلود شده باشه نداشته ایم همچنین Gzip هم خاموشه ...

zfarhad2000
یک شنبه 19 خرداد 1387, 14:15 عصر
تا اونجایی که من می‌دونم مشکل از خود phpnuke هست. این سیستم خیلی قدیمی هست و اصول برنامه‌نویسی توش به خوبی رعایت نشده برای همین وقتی بازدید سایتتون کم کم بالا میره process ای که از سرور می‌کشه وحشتناک می‌شه. فکر نکنم راه حل قطعی بتونید برای این phpnuke پیدا کنید بهترین کار مهاجرت به یک سیستم بروزتر و جدید مثل joomla یا drupal هستش.

KavoshGar_ir
دوشنبه 20 خرداد 1387, 18:45 عصر
تا اونجایی که من می‌دونم مشکل از خود phpnuke هست. این سیستم خیلی قدیمی هست و اصول برنامه‌نویسی توش به خوبی رعایت نشده برای همین وقتی بازدید سایتتون کم کم بالا میره process ای که از سرور می‌کشه وحشتناک می‌شه. فکر نکنم راه حل قطعی بتونید برای این phpnuke پیدا کنید بهترین کار مهاجرت به یک سیستم بروزتر و جدید مثل joomla یا drupal هستش.
ممنونم!لطف کردید.
بله من هم با نظر شما موافقم! کلا phpnuke نرم افزاریه که زیاد به سرور فشار میاره!

راه حل قطعی هم نداشت!فقط من قسمتهایی که بدون درخواست کاربر نمایش داده میشد را غیرفعال کردم به عبارتی تا کاربر درخواستی مبنی بر نمایش آن ماژول نداشته باشد به آن نمایش داده نمی شود.

با اینکار نسبتا از فشار به سرور کم کردم و تا حدی موثر بود!

kiarayan
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 19:38 عصر
یک خبر فوق العاده رای شما در بین تمام سی ام اس های دنیا سیستم جوملا کمترین فشار به سی پی یوی سرور وارد م یکند

rapidpich
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 14:51 عصر
این اطلاعات فوق العاده رو از کجا آوردی؟! از خود سی پی یو پرسیدی؟