PDA

View Full Version : آدرس فايل در تايپيك

mosaArabi
یک شنبه 19 خرداد 1387, 17:13 عصر
با سلام
من چند وقت پيش در همين ساين قسمتي را ديدم كه با استفاده از ماكرو بر روي كامند باتون منو آبشاري ساخته شده بود . آيا از دوستان كسي آدرس آن را ميداند.
با تشكر

sonorityus
یک شنبه 19 خرداد 1387, 17:34 عصر
يک ماکرو بساز که Action اون Openform باشه.س÷س يک ماکرو ديگه بساز که Action اون Add Menu باشه و در قسمت Menu Macro Name ماکرو قبلی رو انتخاب کن.حالا به tools --->Macro ---->Create toolbar from macro برو . اگه باز هم سوال داشتی بپرس.

mosaArabi
یک شنبه 19 خرداد 1387, 18:38 عصر
با سلام دوست محترم
منظور من مانند شكل زير است البته توانستم فايل را پيدا كنم . ولي وقتي يگ گزارش ديگر خواستم به آن اضافه كنم ور قسمت فرم نمايش نداد . اليته مراحل و نام را تقريبا همانند گزارشات نمونه ساختم ولي نمايش نداد .
با تشكر

shaghaghi
دوشنبه 20 خرداد 1387, 07:40 صبح
سلام
برای ساخت این منو از Popup Menu استفاده شده است
برای ویرایش منوی بکار رفته در این فرم، ابتدا نام اصلی منو را از محیط کد نویسی فرمتان استخراج کنید بعد وارد بخش Customize منو ها و Toolbar ها شوید. کلید Properties را بزنید از کمبوباکس مربوطه نام استخراج شده را انتخاب کنید، نوع آنرا از PopUp به ToolBar تغییر دهید، و تغییرات دلخواهتان را اعمال کنید، بعد از اتمام کار، نوع منو را PopUp کنید و از محیط Customize خارج شوید

mosaArabi
دوشنبه 20 خرداد 1387, 13:49 عصر
با سلام
دوست گرامي متاسفانه من نتوانستم چگونگي درست كردن را انجام دهم. آيا امكان فايل نمونه به همراه توضيحات مقدور ميباشد.

با تشكر