PDA

View Full Version : سوال: هزینه امتحان MCSE

bita_naz
یک شنبه 19 خرداد 1387, 20:15 عصر
سلام دوستان

اگه در این مورد اطلاعاتی دارید لطفا بفرمایید

چند تا آموزشگاه معتبر سوال کردم هیچکدوم مدرک اصل رو نمی دن ولی بعضی ها هم هستن
که در قبال گرفتن 200 هزار تومن به ازی هر امتحان امتحان رو برگزار می کنن. ظاهرا با VPN وصل می شن به
یه سرور توی ترکیه یا دبی

حالا من می خام بدون گرفتن مدارک مایکروسافت به این طریق ارزشی داره یا نه .

یه جا خوندم که اگه مدرک رو از یه تست سنتر معتبر مایکروسافت نگیری خارج از ایران معتبر نیستhttp://dotnetsource.com/fa/forum/images/emoticons/02.gif

Khalil morradi
سه شنبه 21 خرداد 1387, 15:58 عصر
البته من اطلاعاتم در مورد نحوه اخذ مدرک خیلی نیست ولی از چند تا آموزشگاه که سئوال کردم گفته شما درسته ولی این مدرک علیرغم اینکه از یک سورس خارجی صادر میشه (داخل ایران امکانش نیست) ولی خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد چون حتی بنابه گفته یکی از آموزشگاهها تو مشهد موردی بوده که مدرکش از دبی گرفته اما چون در تاریخ اخذ مدرکش از ایران خارج نشده بوده از درجه اعتبار ساقط شده (راست و دروغش پای خودشون) قیمتش هم برای تورهای خارج از کشور در زمان امتحان که توسط بعضی از آموزشگاهها برگزار میشه حدود 190 تومن هزینه ثبت نام برای امتحان هست و حدود 200 تومن هم برای سفر به کشور مبدا بصورت تورهای علمی البته این مربوط به نمایشگاه سال گذشته مشهد بود بقیش رو نمی دونم

tatu88
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 19:25 عصر
دوست عزیز چند سالی هست که مدرک mcse دارم واحتمالا بزودی آپدیتش کنم.
در ایران امتحان دادم و تمام مدارکم هم گرفتم (البته تو پروفایلم روی سایت ماکروسافت آدرس اقوامم رو در امریکا دادم و آنها هم برام پست کردن.)
مدرک کاغذی اعتبار رو نشون نمی ده بلکه ترنسکریپت شما که صفحه ای است در سایت ماکروسافت که در پروفابل مخصوص شما هست مدارک و امتحان های گزرانده رو با تاریخ آنها ثبت میکند .
یعنی اگه به یک شرکت چه داخلی چه خارجی بگیویید mcse دارم شاید مدرک کاغی رو ازت بخواهن شاید هم نخواهند زیاد مهم نیست اما صد در صد از شما یوزر پس مخصوص شیر ترنسکریپت رو ازت می گیرن تا در سایت ماکروسافت معتبر بودن مدرکت رو چک کنن.
اگه اطلاعات برای دادن امتحان و موارد دیگر خواستی می تونی پیغام خصوصی بدی.