PDA

View Full Version : سوال: فرم های غیر مستطیل رو چطور درست می کنید ؟

Anaswer
دوشنبه 20 خرداد 1387, 21:16 عصر
سلام . من برای اینکه در #C فرم غیر مستطیل دزست کنم دچار مشکل شدم . وقتی فرم رو غیر مستطیل می کنم ( یعنی TranspatencyKey رو به رنگ پیش زمینه ست می کنم ) باز هم رنگ پس زمینه دیده میشه و این مشکل بر روی سیستم های دیگری که برنامه را روی آنها اجرا می کنم اتفاق می افتد ( روی سیستم خودم مشکلی با فرم غیر مستطیل ندارم )
لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنم که فرم های غیر مستطیلی بر روی تمام کامپیوتر ها بدون مشکل ( بدون رنگ پش زمینه ) اجرا شه .

لطفا سریع جواب بدید ( مرسی )

Sociant7
دوشنبه 20 خرداد 1387, 22:56 عصر
رنگ پشت زمینه فرمت رو برنگ transparency key در بیار (یا برعکس :ی) یه عکس تو فتوشاپ درست کن بصورت png و قسمتهایی رو که میخوای از توش در بیار ، در آفر هم بندازش پشت زمینه فرمت

Anaswer
دوشنبه 20 خرداد 1387, 23:10 عصر
من هم همین کار ور می کنم اما این کار فقط روی سیستم خودم جواب میده ؛ برنامه رو می برم جای دیگه فرم ها شکل درست ندارند و رنگ transparency key رو نشون میده که نباید نشون بده یک راه حل درست بگین که همه جا درست کار کنه نه فقط روی سیستم خودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sociant7
دوشنبه 20 خرداد 1387, 23:21 عصر
خیلی عجیبه! ولی برنامه من هرجا که بردمش درست بود ولی سرعت رو خیلی میاورد پایین واسه همین بیخیالش شدم! یه تاپیکی آقای کیانی زدن به اسم آموزش wpf ، ظاهرا واسه همینجور کاراست ، به اون تاپیک یه سری بزنین ، البته اگه کارتون عجله ای نیست