PDA

View Full Version : سوال: خواندن اطلاعات جدول يك بانك و درج آن در جدول بانك ديگر

unforgiven
سه شنبه 21 خرداد 1387, 11:29 صبح
سلام دوستان
من قبلا برنامه اي با بانك اكسس نوشتم و حالا نسخه جديد اون رو هم تهيه كردم و البته در بانك نسخه جديد, تغيراتي رو هم دادم. حالا كساني كه نسخه قبلي رو دارند بايد اطلاعاتشون رو وارد نسخه جديد كنند . مي دونم با دستور Select insert into ميشه اطلاعات يك جدول رو به جدول ديگه در همون بانك ارسال كرد . ولي نمي دونم چطور با 2 بانك مختلف ميشه اين كارو انجام داد .
اگه نمونه يا راه حلي داريد لطفا ارائه كنيد.

پيشاپيش متشكرم

unforgiven
سه شنبه 21 خرداد 1387, 19:56 عصر
يعني راهي نداره ؟

vbhamed
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 00:37 صبح
سلام
جداول بانك قبلي رو لينك كنيد تو بانك جديد و با همون دستور قبلي اطلاعات رو منتقل كنيد
براي لينك هم در قسمت Tables دكمه New گزينه Link Table

unforgiven
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 11:12 صبح
سلام و از پاسختون ممنونم
با روشي كه شما ارائه كرديد ميشه اين كارو انجام داد, ولي من مي خواستم كاربر از داخل نسخه جديد برنامه, عمليات ترنسفر اطلاعات رو انجام بده . مجبورم خودم با روش شما اين كارو براشون انجام بدم .
ممنون كه وقت گذاشتي
يه سوال ديگه هم كرده بودم, كه چطور ميشه با يك دستور همه پنجره هاي چايلد يك فرم MDI رو بست ?

maryamb
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 11:37 صبح
جداول بانك قبلي رو لينك كنيد تو بانك جديد و با همون دستور قبلي اطلاعات رو منتقل كنيد
براي لينك هم در قسمت Tables دكمه New گزينه Link Table
منم همیت مشکل رو دارم . می شه دراین مورد بیشتر توضیح بدیدی که باید چیکار کنم؟ اگه میشه یه نمونه برنامه بزارید یا کد هاشو کامل بزارید و طریقه استفاده شو هم بگید ؟

vbhamed
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 21:10 عصر
منم همیت مشکل رو دارم . می شه دراین مورد بیشتر توضیح بدیدی که باید چیکار کنم؟ اگه میشه یه نمونه برنامه بزارید یا کد هاشو کامل بزارید و طریقه استفاده شو هم بگید ؟

سلام
اين كار بايد به صورت دستي انجام بشه و كدي نيست
ولي وقتي لينك كردين اگر فرض كنيم اسم جدول اصلي Table‌باشه و اسم جدول لينك شده Table1 مي توني توي يك Query اين دستور رو بنويسي

Insert Into Table Select * From Table1