PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از Panel

edinazem
سه شنبه 21 خرداد 1387, 18:01 عصر
دوستان سلام
مشکل من مرتبط با استفاده از Panel با استفاده از کد CSharp در ASP.net هستش .
يک وب فرم دارم که توش از 5 تا Panel استفاده می کنم . ساختار کد Panel ها کاملا شبيه به هم و گاهی تکراریه . هر کدوم از اين Panel ها محاسبات خاصی رو انجام می دن .
4 تا از اين Panel ها کاملا درست و بدون مشکل کار می کنن . ( يعنی Button ها و TextBox ها و کنترلهای ديگه به خوبی کار می کنن ) . اما يکی از اين panel ها مشکل داره . مشکل اين پنل هم اينه که فرضا اگه قراره با کليک کردن روی يک Button تقسيم دو عددی که توی 2 تا textbox وارد شده رو توی textbox سوم نشون بده اين کارو نمی کنه . در واقع صفحه reload ميشه اما نتيجه ای رو نشون نمی ده !
جالب اينجاست که اگه روی يکی ديگه از Button ها کليک بشه و صفحه يک بار ديگه reload بشه نتيجه ی مورد نظر رو به درستی نمايش می ده ( اين پنل 4 تا Button روی خودش داره ) :افسرده:

کارايي که من تا حالا برای رفع اين مشکل کردم و بی فايده بوده :
1 - به جای پنل از table استفاده کردم و يه تکه کد از اين پنل رو اونجا آزمايش کردم اما مشکل حل نشد
2 - روی document اصلی با چند تا textbox و button امتحان کردم (بدون استفاده از table و پنل) که اينم مشکل رو حل نکرد
3 - طه تکه کد از اين پنل رو که کاملا به بقيه پنل ها شبيه هستش رو روی يکی ديگه از پنل ها امتحان کردم که باز هم جوابی نگرفتم .
4 - يک پنل جديد با کدهای اين پنل مشکل دار ساختم و باز هم مشکل سر جاش بود
:عصبانی++:
هيچ دليل منطقی پيدا نمی کنم برای اين مشکل ، چون کدهای کاملا شبيه به اين کدها روی بقيه Panel ها به خوبی کار می دن !
عکس panel مورد نظر رو اين پايين میذارم :
http://i26.tinypic.com/jjtp4l.gif

در ضمن اين فرم رو من upload کردم ، می تونم لينک اون فرم رو در اختيار هر کدوم از دوستان که متوجه مشکل شده باشه و کمکی بتونه بکنه بذارم .

اگه نظرتون رو راجع به اين مشکل بگيد ممنون می شم .
:لبخندساده:

barnamejoo
سه شنبه 21 خرداد 1387, 18:09 عصر
ببینید پنل به درستی بین تگ form قرار گرفته یا خیر.

edinazem
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 15:05 عصر
نه ، از اين لحاظ کاملا درسته ! :ناراحت:

raravaice
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 15:19 عصر
در ضمن اين فرم رو من upload کردم ، می تونم لينک اون فرم رو در اختيار هر کدوم از دوستان که متوجه مشکل شده باشه و کمکی بتونه بکنه بذارم .

این کار رو انجام بدید ، مطمئنا به نتیجه خواهیم رسید .;)

موفق باشید

shahroozj
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 15:30 عصر
لطفا آدرس را بفرماييد

edinazem
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 19:27 عصر
ممنون از توجهتون :
http://www.asiahelicalgearbox.com/calculations/calculations.aspx
پنل مورد نظر ، Conveyor هستش .

بازم ممنون

shahroozj
شنبه 25 خرداد 1387, 08:32 صبح
من برنامتون را ديدم ولي متوجه نشدم كه كدام Panel مشكل دارد ( در ظاهر همه چي درسته )
در ضمن يه پيشنهاد داشتم و اينكه شما كه فقط كار محاسباتي انجام ميديد و احتياجي به سرور نداريد چرا محاسباتتان را به كمك Javascript انجام نميديد ؟ تا هم سرعتتان بيشتر شود و هم اينكه هر بار صفحه load نشود و بار سرور هم پاييتر بيايد