PDA

View Full Version : ارتقاء سیستم عامل Pocekt PC

reza6384
چهارشنبه 22 خرداد 1387, 19:03 عصر
سلام.
من یه دستگاه Pocket PC دارم که قدیمیه و ورژن ویندوز اون اینه :
Microsoft Pocket PC Version 3.0.11171

و با خیلی از نرم افزارهای Software Development امروزی سازگار نیست ، با Visual Embedded باید براش برنامه نوشت، ورژن Active Sync ای که با اون کار می کنه 3.7 هست و واسه همین و دلایل دیگه نمیشه Sql Server 2005 Mobile Edition رو روش نصب کرد.

دو تا سوال دارم :

1- آیا میشه سیستم عامل این دستگاه رو به Windows Mobile 5.0 یا Windows CE 5.0 بتونم Upgrade کنم؟
2- اگر کسی از خیلی قدیم با Pocket PC کار می کرده لطفا بگه که از چه دیتابیسی روی این دستگاه می تونم استفاده کنم ؟ و همچنین برای انتقال فایل ها از این دستگاه چکار کنم؟

ممنون.

mohammad_alikhani
چهارشنبه 05 تیر 1387, 16:21 عصر
سلام.
من یه دستگاه Pocket PC دارم که قدیمیه و ورژن ویندوز اون اینه :
Microsoft Pocket PC Version 3.0.11171

و با خیلی از نرم افزارهای Software Development امروزی سازگار نیست ، با Visual Embedded باید براش برنامه نوشت، ورژن Active Sync ای که با اون کار می کنه 3.7 هست و واسه همین و دلایل دیگه نمیشه Sql Server 2005 Mobile Edition رو روش نصب کرد.

دو تا سوال دارم :

1- آیا میشه سیستم عامل این دستگاه رو به Windows Mobile 5.0 یا Windows CE 5.0 بتونم Upgrade کنم؟
2- اگر کسی از خیلی قدیم با Pocket PC کار می کرده لطفا بگه که از چه دیتابیسی روی این دستگاه می تونم استفاده کنم ؟ و همچنین برای انتقال فایل ها از این دستگاه چکار کنم؟

ممنون.

سلام.
در مورد سوال اول شما WM5 رو میدونم که نمی شه ولی CE5 رو خبر ندارم.
در مورد سوال دوم شما من از بانک اطلاعاتی های مختلفی استفاده کردم. SQL Anywhere رو پیشنهاد می کنم. :چشمک: