PDA

View Full Version : ظرف?ت درmysql

mrheidari
شنبه 31 مرداد 1383, 22:23 عصر
سلام مجدد
ظرف?ت ذخ?ره اطلاعات در ا?ن سرور پا?گاه داده چقدر است؟
من برا? ?ک برنامه مجبور شدم فا?ل? اضافه کنم که در ?ک پا?گاه تا 10و000 table بسازد اون هم هر کدام با حدود 40 ف?لد به نظر شما کار م?کند؟ :?: :?:

مهدی کرامتی
شنبه 31 مرداد 1383, 23:37 عصر
چرا 10.000 جدول؟

پس کاربرد Relational Databases چیست؟ بنظر من اگر سیستم را درست طراحی کنید به 10.000 جدول نیاز نخواهید داشت.

oxygenws
یک شنبه 01 شهریور 1383, 01:21 صبح
دوست عزیز فکر کنم به ۴-۵ تا تاپیک اول همین انجمن سر بزنی بتونی به جوابت برسی، ممنون.

موفق باشید، امید

mrheidari
یک شنبه 01 شهریور 1383, 19:20 عصر
چرا 10.000 جدول؟

پس کاربرد Relational Databases چیست؟ بنظر من اگر سیستم را درست طراحی کنید به 10.000 جدول نیاز نخواهید داشت.
متاسفانه ه?چ راه د?گه ا? به فکرم نرس?د:
بب?ن?د صورت مساله ا?نطور? است:
هر نفر ?ک شماره داره که پرا?مر? کل?د است. و از ب?ن حدود 2000 موضوع چند تا انتخاب مبکند که بعدا به آنها مقدار م?ده?م.
من فکر کردم هر نفر ?ک م?ز داشته باشدو در پ? اچ پ? هر کدام را که انتخاب کرد ف?لدش اضافه شود .
اگر راه بهتر? به نظ شما م?رسد ما رو ب? نس?ب نزار?ن

mrheidari
یک شنبه 01 شهریور 1383, 19:22 عصر
دوست عز?ز فکر کنم به ?-? تا تاپ?ک اول هم?ن انجمن سر بزن? بتون? به جوابت برس?، ممنون.

موفق باش?د، ام?د
تاپ?ک رو د?دم خ?ل? جالب بود
مرس?

houtanal
یک شنبه 01 شهریور 1383, 20:07 عصر
شما یه لطفی بکن انگلیسی بنویس خوندنش خیلی راحت تره (:D)

mrheidari
یک شنبه 01 شهریور 1383, 21:23 عصر
شما یه لطفی بکن انگلیسی بنویس خوندنش خیلی راحت تره (:D)
i think u have problem with "ye""?" i dont know why its happend in this site i have never seen this befor!!!!
ok
the question is this :
we have users in out system the operator will fill 24 filds about them then they will give us 10-50 items from 1000-5000 one
and we should fill them or better to say we should give markes to the items they ve been select
ithink the best way for it :
every one have a table and we will add items as filds to his table
if u have better way please tell me

houtanal
یک شنبه 01 شهریور 1383, 21:28 عصر
والا هنوز نفهمیدم اما فکر کنم با استفاده از FK در mysql و تعریف بهینه فیلد احتیاجی به این همه جدول نداشته باشید.(تقریبا مطمئنم (:D) )