PDA

View Full Version : قرار دادن checkbox در grid با کد..!

farzad_vb62
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 15:57 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز
من ميخوام موقعي که يک gridview رو نشون مي دم به طور دستي آخرش يدونه checkbox اضافه کنم و بعد بتونم با يه for each يا هر حلقه اي اونايي که انتخاب شدن رو پاک ، ويرايش و... کنم.

( موقعي که با html اضافه مي کنم بعد ديگه نمي تونم با asp.net به مقادير اونا دسترسي پيدا کنم و اگه با کد asp.net اضافه کنم (با کد نويسي) موقع postback اطلاعات قابل بازيابي نيست و بهتر بگم اصلا کنترلي وجود نداره ...!!!)

دوستان اگه راهنمايي کنن ممنون ميشم.

farzad_vb62
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 16:46 عصر
البته من با کد زير مي تونم کنترل طرف سرور اضافه کنم ولي موقع postback فکر کنم مقادير انتخاب شده از بين ميرن.

for (int i = 0; i < gridUsers.Rows.Count; i++)
{
CheckBox ch=new CheckBox();

gridUsers.Rows[i].Cells[3].Controls.Add(ch);
}

milade
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 17:03 عصر
حالا چرا گرید؟
خودتون کد بنویسی که بهتره
کمک خواستی بگو

raravaice
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 17:07 عصر
توی اعلان همین بخش برادر بزرگوار آقای راد زحمت کشیدن یه مرجع جامع و کامل برای کار با Grid گذاشتن که مورد شما هم داخل اون مثال قابل حل هست.
اونو بررسی کنید و ازش الهام بگیرید.

موفق باشید

farzad_vb62
جمعه 24 خرداد 1387, 12:52 عصر
من مثال آقاي راد رو ديدم.ولي مورد من يکم فرق داره.
من checkbox رو موقع اجرا و وقتي اطلاعات را از ديتابيس ميخونم آخر گريد اضافه مي کنم. پس اينها نه توي فرم نه توي گريد ازپيش تعريف شده نيست. بنابراين من موقعي که روي يه button کليک مي کنم تا اونايي که انتخاب شدن رو بررسي کنم کنترلهاي ايجاد شده حذف شدن....!! و تو گريد checkbox ي وجود نداره....؟!

لطفا اگه کسي اطلاعاتي داره در اختيار ما هم بزاره.با تشکر

farzad_vb62
جمعه 24 خرداد 1387, 12:56 عصر
حالا چرا گرید؟
خودتون کد بنویسی که بهتره
کمک خواستی بگو

آقا ميلاد فرقي نميکنه ، اگر با جدولي که کد نويسي هم بشه بالاخره صفحه بايد postback بشه و اينجاست که کنترلهايي که توسط کد ايجاد شدن حذف ميشن و حتي نمي تونم به مقاديري که قبلا داشتن دسترسي داشته باشم...!!

farzad_vb62
شنبه 25 خرداد 1387, 23:31 عصر
يعني کسي تو asp.net با اين مشکل برخورد نکرده که به ما جواب بده...!!:متعجب::متعجب:

کنترلهايي که طي زمان اجرا ايجاد ميشن با postback حذف ميشن چيکار بايد انجام بديم تا مقاديرشون را از دست نديم...!!!!

farzad_vb62
یک شنبه 26 خرداد 1387, 15:35 عصر
دوستان پيدا کردم زحمت نکشين....!!!
بايد ID هاي طرف کلاينت رو خودمون ست کنيم و موقع لود صفحه اونا رو دوباره ايجاد کنيم.

my_blithe
یک شنبه 26 خرداد 1387, 21:24 عصر
من پیشنهاد می کنم از سایت www.ASP.net (http://www.ASP.net) یک نمونه کد آموزشی بگیرید و اونو مطالعه کنید .
همه چیزایی که میخواهید توش هست.

gheysar14
چهارشنبه 05 تیر 1387, 10:23 صبح
دوستان پيدا کردم زحمت نکشين....!!!
بايد ID هاي طرف کلاينت رو خودمون ست کنيم و موقع لود صفحه اونا رو دوباره ايجاد کنيم.

این مشکل من هم هست
میشه بیشتر توضیح بدین که دقیقاً چیکار کردین؟ این آی دی های طرف کلاینت چیه که باید ست کنیم؟