PDA

View Full Version : سوال: ارسال فكس گروهي با kdtele

mog1360
جمعه 24 خرداد 1387, 20:55 عصر
با سلام
يك برنامه بانك اطلاعاتي با دلفي داريم و در اين برنامه با استفاده از كامپوننتهاي kdphoneو kdfax و همچنين به كار بردن يك حلقه while مي خواهيم به تعدادي از مشتريان كه اطلاعات آنها را داريم فكس ارسال كنيم اما مشكل اينجاست كه حلقه هر چند بار كه تكرار مي شود فقط آخرين شماره گرفته مي شود و ارسال فكس انجام مي شود.من نخست با استفاده از متد DialNumber شماره گيري مي كنم و پس از دريافت OnFaxToneDetected اقدام به ارسال فكس مي كنم .خيلي جستجو كردم ولي به نتيجه نرسيدم. كسي از دوستان مي تونه منو راهنمايي كنه ؟ پيشاپيش متشكرم .

vcldeveloper
جمعه 24 خرداد 1387, 21:25 عصر
قبلا یکی همین مشکل را داشت که براش توضیح داده شد. جستجو کنید، باید بتونید پیدا کنید.

mog1360
شنبه 25 خرداد 1387, 03:53 صبح
قبلا یکی همین مشکل را داشت که براش توضیح داده شد. جستجو کنید، باید بتونید پیدا کنید.
بله جناب كشاورز ولي تنها مشكلي كه شباهت به مساله من داشت اين بود كه يكي مي‌خواست چندتا فكس به يك نفر بفرسته ولي مشكل من اينه كه مي خوام يه فكس را به چند نفر بفرستم علي رقم جستجوي تمام صفحات اين سايت با كلمه kdtele + فكس به هيچ نتيجه اي نرسيدم ممنون مي شم اگه كسي از دوستان اطلاعاتي داره كمك كنه

mog1360
جمعه 31 خرداد 1387, 02:38 صبح
با سلام به همگي دوستان
مشكل بالاخره حل شد!!!!!!!!!!!
روش كار استفاده از تايمر است !
بدين صورت كه شما در يك بازه زماني وضعيت خط را چك كرده و درصورتي كه فكس مورد نظر ارسال شده بود و همچنين خط ازاد بود شماره بعدي گرفته شود و سپس فكس ارسال گردد .

اگه كسي سوالي در اين مورد داشت بنده در خدمتم

Kamyar.Kimiyabeigi
سه شنبه 23 آذر 1389, 17:01 عصر
با سلام به همگي دوستان
مشكل بالاخره حل شد!!!!!!!!!!!
روش كار استفاده از تايمر است !
بدين صورت كه شما در يك بازه زماني وضعيت خط را چك كرده و درصورتي كه فكس مورد نظر ارسال شده بود و همچنين خط ازاد بود شماره بعدي گرفته شود و سپس فكس ارسال گردد .

اگه كسي سوالي در اين مورد داشت بنده در خدمتم

میشه بفرمایید که دقیقا چی کار کردین چون من هم همین مشکل شما رو دارم ممنون میشم

Mahmood_M
چهارشنبه 24 آذر 1389, 00:59 صبح
برای این کار نباید از حلقه استفاده کنید ! ، کامپوننت های KDFax و KDPhone رویدادهایی با عنوان " OnFaxState " و " OnCallState " دارن که زمان شروع و پایان فکس و یا تماس رو مشخص میکنن ، با استفاده از این رویدادها می تونید تشخیص بدید که فکس ارسال شده یا نه ، یک روش به اینصورته که ابتدا تعداد شماره ها رو درون یک متغیر ذخیره کنید و بعد از یکی یکی با توجه به تعداد ارسال شده ها و باقی مونده ها ارسال کنید ، مثلا در رویداد onCallState مربوط به KDPhone و در وضعیت csDisconnected می تونید تشخیص بدید که یک تماس به پایان رسید و در همین رویداد ، برای گرفتن شماره ی بعدی اقدام کنید ، یک نمونه رو می تونید از این لینک (http://parsaspace.com/files/3199508884/Group_Fax.rar.html) دانلود کنید ، البته تست نکردم ! ، اگر مشکلی داشت تصحیح کنید ، روش کار به همین صورت هست ، موفق باشید ...

Kamyar.Kimiyabeigi
شنبه 27 آذر 1389, 14:07 عصر
برای این کار نباید از حلقه استفاده کنید ! ، کامپوننت های KDFax و KDPhone رویدادهایی با عنوان " OnFaxState " و " OnCallState " دارن که زمان شروع و پایان فکس و یا تماس رو مشخص میکنن ، با استفاده از این رویدادها می تونید تشخیص بدید که فکس ارسال شده یا نه ، یک روش به اینصورته که ابتدا تعداد شماره ها رو درون یک متغیر ذخیره کنید و بعد از یکی یکی با توجه به تعداد ارسال شده ها و باقی مونده ها ارسال کنید ، مثلا در رویداد onCallState مربوط به KDPhone و در وضعیت csDisconnected می تونید تشخیص بدید که یک تماس به پایان رسید و در همین رویداد ، برای گرفتن شماره ی بعدی اقدام کنید ، یک نمونه رو می تونید از این لینک (http://parsaspace.com/files/3199508884/Group_Fax.rar.html) دانلود کنید ، البته تست نکردم ! ، اگر مشکلی داشت تصحیح کنید ، روش کار به همین صورت هست ، موفق باشید ...

ممنون از جوابتون مثال شما رو گرفتم ولی کار نکرد اما طبق گفته شما برناممو تغییر دادم فقط برای دوتا فکس کارد و بیشتر از اون کار نکرد نمیدونم چرا بعد از دومین فکس دیگه داخل onCallState نمیره!