PDA

View Full Version : سوال: برنامه ای غیر از XenoCode برای الحاق کردن دات نت فریم ورک به برنامه وجود داره؟

mojtaba-saleh
جمعه 24 خرداد 1387, 21:36 عصر
سلام اون تاپیک برای فعالیت warez توسط یکی مدیران پاک شد.
الان سوال من اینه کسی برنامه ای غیر از XenoCode برای الحاق کردن فریم ورک به برنامه در قالب یک فایل اجرایی سراغ داره؟

combo_ci
جمعه 24 خرداد 1387, 23:00 عصر
اين نرم افزار ها معمولا جواب نميدن...من XenoCode رو امتحان كردم ..اگه از يه componenty مثل flash player استفاده كرده باشي رو بقيه سيستم ها معمولا جواب نميده.....

mojtaba-saleh
جمعه 24 خرداد 1387, 23:13 عصر
سلام
من فقط احتیاج دارم یک سری اطلاعات رو از دیتابیس دریافت کنم.
که اینها همه تحت فریم ورکه و کامپوننت اضافه ای نیاز ندارم

mojtaba-saleh
شنبه 25 خرداد 1387, 20:23 عصر
کسی برنامه ای سراغ نداره؟

linux
شنبه 25 خرداد 1387, 22:38 عصر
کسی برنامه ای سراغ نداره؟
نصب فریم ورک به مراتب راحتر از کارکردن با این برنامه ها هست.

combo_ci
شنبه 25 خرداد 1387, 23:19 عصر
اگه برنامت فقط در همين حد هست ميتوني از delphi استفاده كني.....زبان راحتي هست ...بازم ميگم از اين نرم افزارها استفاده نكن....من چند بار خيلي آبروم جلو مشتري رفت به خاطر اين نرمافزار ها چون برنامم اجرا نشد

linux
شنبه 25 خرداد 1387, 23:57 عصر
اگه برنامت فقط در همين حد هست ميتوني از delphi استفاده كني.....زبان راحتي هست ...بازم ميگم از اين نرم افزارها استفاده نكن....من چند بار خيلي آبروم جلو مشتري رفت به خاطر اين نرمافزار ها چون برنامم اجرا نشد
vb6 هم کارش را راه می اندازد!

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 00:01 صبح
نصب فریم ورک به مراتب راحتر از کارکردن با این برنامه ها هست.

دوست عزیز من احتیاج دارم برنامم به صورت اتورن اجرا بشه

vb6 هم کارش را راه می اندازد!این کارم جوریه که میخوام از Ribbon جانوس استفاده کنم.
اون هم فقط برای دات نت کار میکنه.
وگرنه حتما از vb6 استفاده میکردم.

ali_kolahdoozan
یک شنبه 26 خرداد 1387, 07:55 صبح
براي همه زبانها چيزهايي مشابه ribon هست .

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 10:40 صبح
براي همه زبانها چيزهايي مشابه ribon هست .

درسته ولی آیا برای وی بی 6 چیزی به کیفیته کنترل جانوس وجود داره؟

touraj
یک شنبه 26 خرداد 1387, 11:19 صبح
اصلاً یه چیزی، من از کجا باید بفهمم که مثلاً فریم ورک 3.5 روی سیستم نصب هست یا نه؟ به نظرم رسید که میشه برای این کار از VB6 استفاده کرد. اما سوالم اینه که چه جوری؟

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 12:02 عصر
دوستان من برنامه Xenocode Virtual Appliance Studio رو یک نسخه کاملشو پیدا کردم اما نمی دونم چه جوری فریم ورک رو الحاق میکنه.
خود برنامه یک فایله که حجمش 15 مگ هست. و توی ویندوزی که دات نت نیست به راحتی و کامل اجرا میشه.
من اونو آنپک کردم توی اون این فایل ها بود :

Accessibility.dll | cscompmgd.dll | culture.dll | DevComponents.DotNetBar2.dll | gdiplus.dll | mscoree.dll | mscorjit.dll | mscorlib.dll | mscorrc.dll | mscorwks.dll | msvcr80.dll | System.Configuration.dll | System.Design.dll | System.dll | System.Drawing.dll | System.EnterpriseServices.Wrapper.dll | System.Security.dll | System.ServiceProcess.dll | System.Web.dll | System.Windows.Forms.dll | System.Xml.dll | VM.dll | VMD.dll | X.Common.Shared.dll | X.Core.dll | X.Core.Win32.dll | X.Postbuild.Common.dll | X.Postbuild.dll | Xenocode.Client.dll | Xenocode.Postbuild.Inject.dll

ولی وقتی این فایل ها رو با برنامه خودم پک کردم روی ویندوز فاقد دات نت کار نکرد.
همونطوری که توی این تصویر می بینید روی گزینه .net framewrok 2 هم وقتی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 12:32 عصر
اصلاً یه چیزی، من از کجا باید بفهمم که مثلاً فریم ورک 3.5 روی سیستم نصب هست یا نه؟ به نظرم رسید که میشه برای این کار از VB6 استفاده کرد. اما سوالم اینه که چه جوری؟

فریم ورک 3.5 رو نمیدونم اما 2 رو توی رجیستری یک کلید میسازه که با اون چک میکنن که وجود داره یا نه.
البته من درست مسیرش رو یادم نیست.

touraj
یک شنبه 26 خرداد 1387, 12:54 عصر
فریم ورک 3.5 رو نمیدونم اما 2 رو توی رجیستری یک کلید میسازه که با اون چک میکنن که وجود داره یا نه.
البته من درست مسیرش رو یادم نیست.

خب همین چک کردن. حالا یه مسیر فرضی در نظر بگیر برای فریم ورک 2. چه کدی باید بنویسیم؟

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 20:41 عصر
خب همین چک کردن. حالا یه مسیر فرضی در نظر بگیر برای فریم ورک 2. چه کدی باید بنویسیم؟

من با رجیستری vb6 کار نکردم توی انجمنش سوال کنید.
مسیر دات نت رو هم توی همین فروم سرچ کنید. هست.
توی دات نت برای رجیستری جستجو میکنی که این کلید وجود داره یا نه :

Dim exists As Boolean = False
Try
If My.Computer.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("Software\Microsoft\TestApp\1.0") IsNot Nothing Then
exists = True
End If
Finally
My.Computer.Registry.CurrentUser.Close()
End Try

mojtaba-saleh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 20:43 عصر
این هم برای کار با رجیستری در دات نت و وی بی 6

http://www.codeguru.com/vb/gen/vb_system/directoriesandfiles/article.php/c12067/

Nima NT
سه شنبه 28 خرداد 1387, 23:34 عصر
خود برنامه .NET Reactor هم این کار رو میتونه بکنه ، DLL های استفاده شده از برنامه رو به فایلت ملحق می کنه.

mojtaba-saleh
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 12:15 عصر
خود برنامه .NET Reactor هم این کار رو میتونه بکنه ، DLL های استفاده شده از برنامه رو به فایلت ملحق می کنه.

ببینید اگه قرار بود فقط Dll ها به برنامه اضافه بشن دیگه مشکلی برای الحاق فریم ورک وجود نداشت. برنامه های پکر همشون میتونستن برای این منظور استفاده بشن.
اما در دات نت یک سری کلاس هم وجود داره که کار رو سخت می کنه. و فقط با اضافه کردن DLL برنامه اجرا نمی شه.
در ضمن برنامه هم درست شد فقط نیاز داشت Runtime فریم ورک مخصوص خودشو دانلود کنه از اینترنت