PDA

View Full Version : سوال: مشکل با کامپایل مجدد و آپلود روی سایت

hdv212
شنبه 25 خرداد 1387, 13:06 عصر
سلام و خسته نباشید.
من زمانی که سایت رو آپلود میکنم روی اینترنت، زمانی که یکی از Pageها رو تغییر میدم و پروژه رو کامپایل میکنم، طبیعتا باید اون صفحه رو که تغییر پیدا کرده دوباره آپلود کنم روی اینترنت، این کار رو انجام میدم، ولی سایتم دیگه بالا نمیاد، مجبورم تمام سایت رو دوباره آپلود کنم،یعنی تمام صفحات و dll هایی که ساخته شده، مشکل من کجاست ؟
آیا با هربار کامپایل پروژه، باید کل سایت رو دوباره آپلود کنم یا راه دیگه ای داره ؟
مرسی.

maxpayn2
شنبه 25 خرداد 1387, 14:52 عصر
سلام
فکر کنم اگه هنگام publish کردن سایت گزینه دوم رو انتخاب کنی فقط باید همون صفحه و dll مربوط به اون رو upload کنی

hdv212
شنبه 25 خرداد 1387, 15:43 عصر
سلام
فکر کنم اگه هنگام publish کردن سایت گزینه دوم رو انتخاب کنی فقط باید همون صفحه و dll مربوط به اون رو upload کنی
ممنون از جوابت، حالا اگه نخوام به خود ویژوال استودیو Publish کنم چی ؟ مثلا با LeapFtp کار کنم.

Himalaya
شنبه 25 خرداد 1387, 16:36 عصر
فکر کنم با هر تغییری ، تو هر کدوم از صفحات (مخصوصا زمانی که کدهای پشت صفحه(#c)رو تغییر میدی)
و پابلیش مجدد پروژه ، محتویات پوشه bin تغییر میکنن... فایلهای داخل این پوشه رو هم دوباره up کن.

Alireza_Salehi
شنبه 25 خرداد 1387, 17:10 عصر
اگر موقع پابلیش گزینه Use Fixed Naming and single page assemblies رو علامت بزنید هر صفحه یک dll مجزا خواهد داشت و مشکلی در تغییر و جایگزینی هر dll برای سایت بوجود نمیاد.

روی سیستم خودتون پابلیش کنید و بعد با هر نرم افزاری خواستید upload کنید.

Himalaya
شنبه 25 خرداد 1387, 17:39 عصر
عکس زیر رو نگاه کنید ... موقعی که میخوام سایت رو publish کنم ، گزینه ای که شما گفتید رو تو این قسمت نمیبینم .. میشه بگید این گزینه کجا قرار داره ؟

maxpayn2
یک شنبه 26 خرداد 1387, 09:29 صبح
ممنون از جوابت، حالا اگه نخوام به خود ویژوال استودیو Publish کنم چی ؟ مثلا با LeapFtp کار کنم.

اگر موقع پابلیش گزینه Use Fixed Naming and single page assemblies رو علامت بزنید هر صفحه یک dll مجزا خواهد داشت و مشکلی در تغییر و جایگزینی هر dll برای سایت بوجود نمیاد.

روی سیستم خودتون پابلیش کنید و بعد با هر نرم افزاری خواستید upload کنید.

سلام

منظور من هم همین بود ، دقت کن در visual studio پابلیش با آپلود فرق داره شما با LaepFtp آپلود میکنی نه پابلیش ، برای پابلیش باید در visual studio در solution explorer روی پروژه خودت کلیک راست کنی و گزینه Publish رو انتخاب کنی و اونجا گزینه دوم رو تیک بزنی و بعد با هر برنامه ای خواستی آپلود کنی

hdv212
یک شنبه 26 خرداد 1387, 14:44 عصر
منظور من هم همین بود ، دقت کن در visual studio پابلیش با آپلود فرق داره شما با LaepFtp آپلود میکنی نه پابلیش ، برای پابلیش باید در visual studio در solution explorer روی پروژه خودت کلیک راست کنی و گزینه Publish رو انتخاب کنی و اونجا گزینه دوم رو تیک بزنی و بعد با هر برنامه ای خواستی آپلود کنی
یعنی بعد از اینکار، پس از آپلود روی سایت، هر وقت در پروژه رو تغییر دادم و دوباره کامپایل و Publish کردم، فقط باید اون Page به همراه Dll اش رو روی سایت آپلود کنم ؟

maxpayn2
یک شنبه 26 خرداد 1387, 15:24 عصر
بله به شرطی که وقتی دوباره خواستی پابلیش کنی هم عین دفعه قبل گزینه دوم رو بزنی ( وقتی میخوای پابلیش کنی خودش کامپایل هم میکنه )