PDA

View Full Version : سوال: سوالات افراد مبتدی (J2ME)

D32.00110
شنبه 25 خرداد 1387, 23:15 عصر
راستش این تاپیک رو به خاطر اینکه خودم زیاد سوال داشتم باز کردم و به خاطر اینکه بی نظمی نشه تاپیک کلی زدم افرادی هم که تازه اشنا میشن میتونن اینجا سوالاتشون رو بپرسن و یه نگاه بندازن به سوالات بقیه چون تعداد تاپیک زیاد شده همش هم از این شاخه به اون شاخه هست ...
:چشمک:

D32.00110
شنبه 25 خرداد 1387, 23:17 عصر
من تو برنامه مثلا یه TextBox یا List قرار دادم حالا StartApp یک بار اجرا میشه بعد متن TextBox عوض میشه یا اینکه یه گزینه دیگه از List انتخاب میشه حالا این رویداد رو چطور میشه تشخیص داد و کنترل کرد ؟؟؟
من از getString مثلا میخوام استفاده کنم نمیشه میخوام بدونم وقتی که یه رویداد اتفاق میوفته کدوم کلاس یا روال اونو کنترل میکنه ؟؟؟

مهران رسا
یک شنبه 26 خرداد 1387, 09:48 صبح
باید دستوراتی که قرار هست فقط یکبار اجرا بشن رو خارج از StartApp بنویسی .

D32.00110
یک شنبه 26 خرداد 1387, 22:33 عصر
باید دستوراتی که قرار هست فقط یکبار اجرا بشن رو خارج از StartApp بنویسی .
اقا ممنون من اینو میدونم ببینید من اینو میخوام بدونم که ایا وقتی که مثلا TextBox تغییر میکنه یا یه رویداد اتفاق میوفته StartApp دوباره اجرا میشه ؟؟؟
اگه نه کدوم روال اجرا میشه که من بتونم getString رو توش استفاده کنم و مقدار رو بردارم ...
:متفکر:

مهران رسا
یک شنبه 26 خرداد 1387, 23:10 عصر
اقا ممنون من اینو میدونم ببینید من اینو میخوام بدونم که ایا وقتی که مثلا TextBox تغییر میکنه یا یه رویداد اتفاق میوفته StartApp دوباره اجرا میشه ؟؟؟
اگه نه کدوم روال اجرا میشه که من بتونم getString رو توش استفاده کنم و مقدار رو بردارم ...
:متفکر:

سلام .

نمی دونم ... :گیج:

راستش خودم تازه J2ME رو شروع کردم . فقط همون یک مورد رو می دونستم که گفتم شاید بد نباشه بگم . :لبخند:

D32.00110
سه شنبه 28 خرداد 1387, 13:58 عصر
سلام .

نمی دونم ... :گیج:

راستش خودم تازه J2ME رو شروع کردم . فقط همون یک مورد رو می دونستم که گفتم شاید بد نباشه بگم . :لبخند:

ممنون
ببینید من اینو میخوام بگم که چطور تو دیگر زبان ها مثلا Textbox1_change() داریم که هر وقت که Textbox تغییر کنه این اجرا میشه میخوام بدونم ایا اینجا هم چنین چیزی هست ؟؟؟ که بشه تغییرات TextBox رو کنترل کرد ؟؟؟

مهران رسا
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 09:10 صبح
سلام .

سوالاتت رو در بخش Java ME : نگارش موبایل جاوا (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=86) مطرح کن ...

D32.00110
شنبه 01 تیر 1387, 10:32 صبح
من تو برنامه مثلا یه TextBox یا List قرار دادم حالا StartApp یک بار اجرا میشه بعد متن TextBox عوض میشه یا اینکه یه گزینه دیگه از List انتخاب میشه حالا این رویداد رو چطور میشه تشخیص داد و کنترل کرد ؟؟؟
من از getString مثلا میخوام استفاده کنم نمیشه میخوام بدونم وقتی که یه رویداد اتفاق میوفته کدوم کلاس یا روال اونو کنترل میکنه ؟؟؟

ممنون خودم پیدا کردم اینجا میتونید ببینید :

http://j2me.mrforum.net/forum-f1/topic-t113.htm