PDA

View Full Version : شمارش ركورد درساب فرم

reza850101
یک شنبه 26 خرداد 1387, 10:04 صبح
باسلام خدمت دوستان اين فايل نمونه كه حاوي فرم وساب فرم است يك مشكل داره كه متوجه نميشوم ازكجاست هرباركه به دگمه نكست زير فرم كليك ميكنم بجاي آوردن تاريخ بعدي فرم در ركورد هاي ساب فرم عمل ميكند ممكن راهنمايي كنيد مشكل ازكجاست؟

dadsara
یک شنبه 26 خرداد 1387, 10:14 صبح
باسلام
ببین مشکلت حل شد

reza850101
یک شنبه 26 خرداد 1387, 12:53 عصر
دستتان دردنكند مشكل حل شد. ممكن توضيح دهيد ايرادومشكل كجابود

dadsara
یک شنبه 26 خرداد 1387, 13:32 عصر
Record Source فرم Header را به جدولی که به تاریخها متصل بود تغییر دادم

reza850101
سه شنبه 28 خرداد 1387, 11:47 صبح
باسلام مجدد شايد بايستي براي مشكلم تاپيك جديد ايجاد كنم اما صلاح ديدم براي كمتركردن حجم سايت سوالم را كه درمورد همين فايل است اينجامطرح كنم من روي فرمم يك كمبوباكس ايجاد كردهام كه ميخواهم درزمان كليك بروي محتوايات آن اطلاعات درفيلدهاي شماره مشمول ومشمولين كه درساب فرم است درج شود اميدوارم مثل هميشه دوستان راهنما نمايند

ehsan_y
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:13 عصر
دوست عزيز مشخص نكردين ميخاين توي ركورد فعال ثبت بشه يا يه ركورد جديد ايجاد و ثبت بشه .

reza850101
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:52 عصر
درزمان ورود اطلاعات به ركورد جديد ثبت شود كه بعدا در گزارشات فيلتركنم

dadsara
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 10:20 صبح
سلام
باتوجه به نوع طراحی فرم ، به نظرم بایستی فیلد مشمولین را در Table2 ایجاد کنی و بعد از زدن کلید ذخیره دو فیلد تاریخ و مشمولین ذخیره گردد.

reza850101
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 13:05 عصر
درtable2 فيلدتاريخ كه منحصراست وجوددارد درحالي كه مشمولين من حداقل سه نوع ميباشند و براي هريك ممكن است تاريخ تكرارشود بنابراين نميتواند دركنار تاريخ قرارگيرد - اگر ممكن است راهكاري براي قراردادن كامبو درفيلدهاي سابفرم بدهيد - باتشكر
اگرسايردوستان نيزهمكاري كنند ممنون ميشم

dadsara
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 14:14 عصر
می توانید از دو سابفرم کنار یکدیگر استفاده کنید

reza850101
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 14:42 عصر
دوست من درخواست من براي درج شماره جهت فيلتركردن نوع گزارشاتم است اگر ازدوسابفرم چنين كار عملي است ممنون ميشم نمونه ام را اصلاح كنيد

dadsara
شنبه 01 تیر 1387, 09:19 صبح
سلام
دوست عزیز در سوال اولی خود خواسته بودید روی تاریخ فیلتر کنید در حالیکه در آخرین تاپیک از شماره نام برده اید
- آیا فیلد کومبو مشولین همان فیلد شماره مشمولین و نام مشمولین در سابفرم است؟
- در ابتدا روی فرم فیلتر می کردید ولی حالا درخواست گزارشات را نموده اید اگر مشخص تر مطرح کنید شاید بتوان کمک کرد

reza850101
یک شنبه 02 تیر 1387, 13:12 عصر
خوب ميدوني اصل فضيه اينه كه من فيلتر اصلي در تاريخ است براي ورود اطلاعات درفرم وسابفرم اما مشكلي كه وجودداره اينه كه جدول اصلي من نياز به دو فيلتر داره كه يك وضعيت است كه اجبار بصورت كامبو آوردم و تاريخ - ابتدا من سه جدول داشتم يك تاريخ و دو وضعيت كه با سومين جدول كلي لينك ميشد اما نظرباينكه درنظر داشتم همه يك فرم شامل فيلد تاريخ (بدوتكرار) و دو سابفرم جدول وضعيت (شامل كدوضعيت بدوتكرار ونام وضعيت كه الان تبديل به كامبوكردم) و سابفرم بعدي جدول سوم باشد اماباتوجه باينكه دريك تاريخ چند وضعيت تكرار ميشد مثلا درتاريخ 860101 وضعيت سايركاركنان و وضعيت گردان عاشورا اطلاعاتش بايد پرميشد واين مشكلسازميشدمجبورشدم كه باواريز كامبو بداخل جدول سوم از كدوضعيت بعدا گزارشات جداگانه بگيرم اميدوارم توضيحاتم بتونه مرا براه حل مناسب برساند

dadsara
دوشنبه 03 تیر 1387, 09:26 صبح
دوست عزیز
اگر خواسته ات فقط همینی که گفتی با همین طراحی (اولی) که کردی مشکلت حل میشه فقط در گزارشات باید فیلد مورد نظرت رو در فیلتر کردن شرکت بدی
مثلا : از تاریخ ؟ تا تاریخ ؟ و نوع اشترک؟
اگر در خصوص گزارشات و نوع طراحی آن مشکل داشتی بگو.

reza850101
دوشنبه 03 تیر 1387, 13:19 عصر
من هنوز سر واريز كامبوباكس به فيلدهاي يادشده صفيرم !!!!
ومشكل كماكان باقي است