PDA

View Full Version : اعلام تائيد پاسخ ارسالي بعنوان راه حل

مهدی قربانی
یک شنبه 26 خرداد 1387, 11:36 صبح
سلام خدمت دوستان تالار Ms Access
همونطور كه بعضي از دوستان مطلع هستن از چند ماه پيش به همت مديران محترم سايت امكاني به تاپيكها اضافه شد تحت عنوان دكمه حل شده كه هدف از ايجاد اين دكمه مشخص كردن تاپيكهايي كه به نتيجه مي رسه بود ( البته در حال حاضر اين امكان تبديل به گزينه اي واقع در منوي ابزارهاي تاپيك شده ) اوايل از اين امكان خوب استقبال شده و كاربران از اون استفاده مي كردن منتها مدتيه بنده لااقل در اين بخش به ندرت شاهد استفاده دوستان از اين امكان هستم بنابراين به منظور ساماندهي به مطالب و تاپيكهاي ايجاد شده از ايجاد كنندگان تاپيكها خواهش ميكنم در صورتيكه پاسخ مطلوب رو دريافت كردن حتماً از اين امكان استفاده كنن تا به اين صورت تاپيكهاي حل شده ، مشخص و بهتر قابل دسترس سايرين قرار بگيره و به نوعي از ايجاد ترافيك كاذب و سئوالات متعدد تكراري هم جلوگيري بشه .
لازم به ذكره كه الان اين امكان از طريق منوی " ابزارهای تاپیک" -در بالای صفحه- گزينه "تائيد پاسخ ارسالي بعنوان راه حل" در دسترس هست.

amirzazadeh
یک شنبه 26 خرداد 1387, 12:33 عصر
در تاييد مطلب دوست عزيزم آقا مهدي لطفا به تصوير ضميمه توجه فرماييد.
.........................................
با تشكر از تمامي دوستان عزيز

davood-ahmadi
یک شنبه 26 خرداد 1387, 13:09 عصر
من هم گفته های دوستان را تأیید و این مطلب را هم اضافه کنم که الان یک مدتی است که تایپیکهای تکراری خیلی خیلی زیاد شده است. مثل این که اصلاً واژه جستجو برای دوستان کمی ناآشنا و یا دوستان زحمت جستجو را به خود نمی دهند. خیلی از تایپیکهایی که توی این چند مدته توسط دوستان جواب داده شده است، تکراری بوده است.
بنده حقیر از دوستانی که در این فروم زحمت می کشند خواهش می کنم که کمتر جواب این دوستان را بدهند تا دوستان بیشتر به جستجو بپردازند درضمن به نفع خودشان است که شاید تایپیک قبلی مطالب بیشتر و کاملتری را داشته باشد.

davood-ahmadi
یک شنبه 26 خرداد 1387, 14:14 عصر
در ضمن خواهشاً دوستان هم این تایپیک زیر را مجدداً بخونن و در عملکردشان مد نظر داشته باشند.
باید راهی برای این باهم پیدا کنیم تا مواردی را که جناب آقای صارمی فرمودن، رعایت بشه.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69028

مهدی قربانی
شنبه 16 شهریور 1387, 15:06 عصر
سلام
دوستان عزيز بخش Ms Access ، متاسفانه عليرغم درخواست كماكان موضوع تائيد تاپيكها توسط اكثر دوستان رعايت نمي شه خوب نتيجه اين وضعيت مديران رو مجبور به حذف راه و بي راه تاپيكها و پستهاي تكراري مي كنه ، خيلي از دوستان به حقير PM ميدن و راهكار پيشنهاد مي كنند در حالي كه استفاده از اين امكان ساده و مفيد مي تونه يكي از عوامل كاهش روند مذكور باشه . باز هم از همه عزيزان درخواست ميشه تا از اين ابزار بصورت مطلوب استفاده كنند .
با تشكر
قرباني