PDA

View Full Version : باز هم Restore بانک

mohammady2
یک شنبه 26 خرداد 1387, 11:51 صبح
سلام .دوستان
من از کدهای زیر برای backup و restore بانک استفاده میکنم
خطا ندارم.
من برای تست کردنش روی همون بانکی که اتچ بود و ازش بک آپ گرفتم
یه تغییراتی دادم .بعد رفتم بانکی رو که بک آپ گرفته بودم ری استور کردم.

اما محتویاتی رو که بهم نشون میداد محتویات قبلی نبود بلکه آخرین تغییرات هنوز تو بانک بود
امیدوارم نگین جستجو کن چون این کدها رو از تو سایت برداشتم

backup

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = "Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=C:\\me_Data. MDF;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True";
SqlCommand cmd = new SqlCommand();
try
{
con.Open();
string query = "BACKUP DATABASE [C:\\me_Data.MDF] TO DISK = N'E:\\backup_db.BAK'";
cmd.CommandText = query;
cmd.Connection = con;
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
}
catch
{
MessageBox.Show("اشکال در ارتباط با بانک اطلاعاتی");
}

restore

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = "Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=C:\\me_Data. MDF;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True";
SqlCommand cmd = new SqlCommand();
try
{
con.Open();
string query = "USE master; RESTORE DATABASE [C:\\me_Data.MDF] FROM DISK = N'E:\\backup_db.BAK'";
cmd.CommandText = query;
cmd.Connection = con;
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
}
catch
{
MessageBox.Show("اشکال در ارتباط با بانک اطلاعاتی");
}

mohammady2
یک شنبه 26 خرداد 1387, 14:48 عصر
دوستان من منتظر شنیدن و استفاده از تجربیات خوبتون هستم

top7news
یک شنبه 26 خرداد 1387, 15:19 عصر
سلام
من یه پروژه نوشتم که واسه backup , restore به درد میخوره یعنی دقیقا واسه همین کاره .
فقط قسمتی که طراحی کردم برای پیدا کردن اسم سرور و بانکهای داخل اون سرور هنوز یه کم ناقصه .شما باید دستی اسم سرورت رو وارد کنی و بعد دکمه اتصال به بانک رو بزنی
خود این برنامه بانکت رو پیدا میکنه و مسیر ذخیره فایل پشتیبان رو تو درایو E بهت نشون میده .
19194

mohammady2
یک شنبه 26 خرداد 1387, 20:54 عصر
سلام
من یه پروژه نوشتم که واسه backup , restore به درد میخوره یعنی دقیقا واسه همین کاره .
فقط قسمتی که طراحی کردم برای پیدا کردن اسم سرور و بانکهای داخل اون سرور هنوز یه کم ناقصه .شما باید دستی اسم سرورت رو وارد کنی و بعد دکمه اتصال به بانک رو بزنی
خود این برنامه بانکت رو پیدا میکنه و مسیر ذخیره فایل پشتیبان رو تو درایو E بهت نشون میده .
19194
ممنون از برنامتون .ام اجرا نشد warning هفده تا,error هم 7تا داره؟؟؟ اگه اصلاحش کنید .ممنون میشم .

اگر دوستان نظر دیگه ای دارند خوشحال میشم

top7news
دوشنبه 27 خرداد 1387, 00:32 صبح
این برنامه تو سیستم خودم هیچ خطایی نداره
احتمالا چون آیکون های برنامه رو پیدا نمیکنه خطا میده ، ضمنا اون نوار بالای صفحه هم کامپوننتی که ممکن چون رو سیستم شما نصب نیست به اون هم گیر بده ،
پس اول تمام آیکون های دکمه ها رو حذف کن و بعدش هم نوار بالا و پایین صفحه رو حذف کن اگه باز خطا داد بگو تا دوباره بدم بهت .
البته شما میتونی از کدهاش استفاده کنی ها .

mohammady2
دوشنبه 27 خرداد 1387, 06:47 صبح
این برنامه تو سیستم خودم هیچ خطایی نداره
احتمالا چون آیکون های برنامه رو پیدا نمیکنه خطا میده ، ضمنا اون نوار بالای صفحه هم کامپوننتی که ممکن چون رو سیستم شما نصب نیست به اون هم گیر بده ،
پس اول تمام آیکون های دکمه ها رو حذف کن و بعدش هم نوار بالا و پایین صفحه رو حذف کن اگه باز خطا داد بگو تا دوباره بدم بهت .
البته شما میتونی از کدهاش استفاده کنی ها .

برنامه که اصلا قابل اصلاح نبود.شاید من نتونستم.
سورس برنامه رو هم خودتون یه نگاهی بندازین
چیزی دستگیرم نشد .ممنون میشم اگر خودتون اصلاحش کنید.

mohammady2
دوشنبه 27 خرداد 1387, 11:22 صبح
.فکر نمیکنم اشکال اونقدر بد و مشکل باشه.احتمالا نکته ای که من نمیدونم

top7news
دوشنبه 27 خرداد 1387, 15:08 عصر
سلام
اینو ببین ، بم بگو درست شده حالا یا نه ؟
لینک دانلود : http://rapidshare.com/files/122816297/BackupRestore.rar.html

vpourshab
سه شنبه 28 خرداد 1387, 00:39 صبح
سلام
اینو ببین ، بم بگو درست شده حالا یا نه ؟
لینک دانلود : http://rapidshare.com/files/122816297/BackupRestore.rar.html

بله درسته ولی میشه لطفا سورس dll های موجود را هم قرار دهید تا بتوان چند error برنامه رو رفع کرد البته error که نه چند نقص کاری کوچک.
البته اگه امکان داره
با تشکر

top7news
سه شنبه 28 خرداد 1387, 14:32 عصر
سلام
منظورتون از سورس dll ها رو نفهمیدم
اگه منظورتون component هاست که هر کدوم بین 40 تا 100 مگابایت حجمشون بوده مثل DevExpress

mohammady2
سه شنبه 28 خرداد 1387, 14:40 عصر
جناب top7news من برنامه شما رو گرفتم اینبار اجرا میشه اما من وقتی دکمه جستجوی سرور فعال رو میزنم با وجود فعال بودن service manager اما چیزی پیدا نمیکنه .حتی نام سرور رو در قسمت آدرس دستی وارد میکنم باز هم خطا میدهد.
فکر میکنم باید با دادن نقطه به جای اسم سرور کار کنه اما...

ali_kashani
سه شنبه 28 خرداد 1387, 18:04 عصر
سلام

چطوري بايد اينو از اين سايت دانلود كنيم ميگه بايد 180دقيقه صبر كني

با تشكر

top7news
سه شنبه 28 خرداد 1387, 22:26 عصر
دوست عزیز برنامه رو از تاپیک شماره 8 باید دانلود کنی ها . اگه 180 دقیقه میگه حتما مشکل از سرور شماست وگرنه کل فایل کمتر از 600 کیلو بایته .

در مورد اینکه اسم سرور رو هم پیدا نمیکنه من تو تاپیک های اول هم گفتم که Group box که عنوانش جستجوی سرور هست یه کم هنوز مشکل داره ، شما باید اسم سرور رو توی قسمت Connection جلوی Server ، وارد کنید و بعد دکمه اتصال به سرور رو بزنید .
من مجددا تستش کردم از نظر اتصال به بانک و سرور هیچ مشکلی نداره .

mohammady2
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 13:24 عصر
حق با شما بود برنامه کاملا درست بود البته به جز دو موردی که گفتید.ممنونم