PDA

View Full Version : کتاب معرفی کنید

amin panahi
دوشنبه 16 تیر 1382, 15:24 عصر
من از طرفداران فاکس هستم ( یا شاید بودم ) ولی از بس این محمد منتظر الظهور بدش رو گفت و بدش رو گفت که حالا می خوام دلفی یاد بگیرم . یه کتاب معرفی کنین که آماتوری نباشه و زیاد هم پیشرفته نباشه . مر30 .

(امید)
دوشنبه 16 تیر 1382, 16:04 عصر
کتاب دلفی جعفر نژاد قمی برا شروع خیلی خوبه .
و در ضمن اینجا هم هست :wink:

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 18 تیر 1382, 10:52 صبح
دلفی 6 : راهنمای جامع برنامه نویسان ، جلد مشکی ، کانون نشر علوم ، مولف : پاول کیمل ، مترجم : فرهاد قلی زاده نوری
دلفی 6 : راهنمای توسعه گر ، جلد سفید و آبی ، کتاب غزال ، مولفان : استیو تیشیرا و زاویر پاچیکو ، مترجمان : حوریه شاه محمدی و امیر مفخر ( خوب ترجمه نشده )
296 برنامه اجرا شده در دلفی 6 : جلد زرد و سبز ، ناقوس ، ترجمه و تالیف : حسین ریاضی
برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی دلفی 7 و کیلیکس : جلد سفید و آبی ، انتشارات تخت سلیمان ، نویسنده : اریک هارمون ، مترجم : رامین مولاناپور
راهنمای جامع دلفی 7 : جلد بنفش و زرد ، ناقوس ، مولفان : احمد پهلوان تفتی و مهدی آصفی

انتشارات ناقوس : http://www.naghoospress.com
انتشارات کانون نشر علوم : http://www.nashreoloom.com

بازم می خوای ؟ :wink:

Harry
پنج شنبه 19 تیر 1382, 09:58 صبح
دوست عزیز اگر توانایی پرداخت هزینه های سنگین را داری من پیشنهاد می کنم که به کلاسهای مجتمع فنی تهران بروی www.mftsite.com . ولی در غیر این صورت این کتاب را که مشخصات آن را در زیر برایت نوشته ام را حتما تهیه کن ، چون من هم آن را خریده ام و کتاب خیلی خوبی است . حتی تا الان حدودا هفت دفعه چاپ شده است و مال من نیز چاپ هفتم است.
نام کتاب = برنامه نویسی با دلفی (مرجع کامل)
تالیف = مهندس عین الله جعفرنژاد قمی،مهندس رمضان عباس نژاد
ناشر= انتشارات علوم رایانه

یا اینکه کتای دلفی 5 را که از اتشارات مرکز فرهنگی نشر گستر است بگیر که این کتای هم خیلی عالی است و مشخصات آن نیز به شرح زیر است
نام کتاب = دلفی 5
نویسنده = کنت ریزدورف
مترجمین= مهندس فرهاد غنی زاده فر،مهندس سهیلا سرهنگی

اگر می خواهی سی دی تهیه کنی مال شرکت هادی سیستم را بگیر که دو سی دی و شامل آموزش ذلفی 4 و 5 است. می توانی یک سری به سایت این شرکت بزنی به نظر من که خیلی عالی است.
www.hadisystem.com

shareh
چهارشنبه 20 دی 1385, 07:04 صبح
نام کتاب = برنامه نویسی با دلفی (مرجع کامل)
تالیف = مهندس عین الله جعفرنژاد قمی،مهندس رمضان عباس نژاد
ناشر= انتشارات علوم رایانه
آیا این کتاب کدنویسی در دلفی را بطورکامل یاد میده ؟

حرفه ای
چهارشنبه 20 دی 1385, 08:06 صبح
آیا این کتاب کدنویسی در دلفی را بطورکامل یاد میده ؟

برای شروع کتاب بسیار خوبیه
من هم پیشنهاد می کنم این کتاب رو تهیه کنی

dkhatibi
چهارشنبه 20 دی 1385, 13:41 عصر
کتاب یاد شده برنامه نویسی ابتدایی در دلفی را یاد می ده و از سطح متوسط هم فراتر نمی ره.
اما برای شروع کار بسیار خوب است.

Valadi
چهارشنبه 20 دی 1385, 13:51 عصر
برای شروع کتاب بسیار خوبیه
من هم پیشنهاد می کنم این کتاب رو تهیه کنی

من هم پیشنهاد می کنم سایت مجموعه کتابهای مهندس عین ا... جعفر نژاد قمی
www.olomrayaneh.net

shareh
چهارشنبه 20 دی 1385, 14:17 عصر
ضمن تشکر از نظرات دوستان
اگه میشه یه ebook مفید برای کد نویسی (از الگوریتم گرفته تا توابع)برام معرفی کنید

m-khorsandi
چهارشنبه 20 دی 1385, 15:20 عصر
شما میتونی از سایت Delphi Programming (delphi.about.com) و سایت Delphi Basics (http://www.delphibasics.co.uk/) استفاده کنید.

حرفه ای
پنج شنبه 21 دی 1385, 07:38 صبح
البته اگر قصد دارید در سطح بهتری دلفی را یاد بگیرید کتاب زیر معرکه است :

برنامه نویسی بانک اطلاعاتی
Delphii7 (kylix
نویسنده : اریک هارمون
مترجم : مهندس رامین مولاناپور
ناشر انتخابات تخت طاوس
ناشر اصلی SAMS

بخونید حالشو ببرید ! البته باید ابتدا دلفی را تا سطح متوسط بلد باشید برای تازه واردها پیشنهاد نمی شود

vcldeveloper
پنج شنبه 21 دی 1385, 09:26 صبح
البته اگر قصد دارید در سطح بهتری دلفی را یاد بگیرید کتاب زیر معرکه است
کتاب فوق صرفا یک راهنما درباره dbExpress هست و یک راهنمای جامع دلفی محسوب نمیشه. در صورتی سراغ هچین کتابی برید که بخواید با امکانات بانک اطلاعاتی دلفی، بخصوص dbExpress، بیشتر آشنا بشید.

nasr
دوشنبه 02 بهمن 1385, 08:50 صبح
سلام
کتاب خوب برای دلفی دات نت چی سراغ دارید؟