PDA

View Full Version : سورس سایت خبرگزاری برای علاقه مندان

aarash_v
سه شنبه 28 خرداد 1387, 10:56 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده در چند وقت اخیر از دوستان عزیز چند تا کمک گرفتم و الآن موفق به ساخت یک سایت خبرگزاری شدم که سورسش رو این جا قرار می دم تا علاقه مندان بتونن استفاده کنن.
استفاده از سورس ها برای سایت های شخصی آزاد هست.
فقط چند تا نکته رو عرض کنم :
1. تقریبا همه حالت های خاص در نظر گرفته شده اند.
2. استفاده کنندگان اگر باگی مشاهده کردند ممنون می شم اطلاع بدید.
3. کاربر مدیر اسمش Admin (حتما با A بزرگ ) و رمز 12345 یا qwerty هست که از کنترل پنل می تونید تغییر بدید.

حجم کدها 186 کیلوبایته و بقیه مربوط به عکس ها میشه.
سورس موجود برای سرور localhost هست و برای استفاده در جای دیگه خودتون تغییرات رو در دستورات mysql بدید.
برای استفاده از دیتابیس ها:
در phpmyadmin یک دیتابیس به نام news ایجاد و فایل news.sql رو import کنید.
همین طور هم یک دیتابیس به نام users ایجاد و فایل users.sql رو import کنید.

اگر بعد از import خبرها به صورت ???? نمایش داده شدند همه خبر ها رو پاک کنید و چند تا خبر خودتون ارسال کنید.

امیدوارم مورد استفاده و عنایت دوستان واقع بشه.
.....................................
راستی یک سایت وحشتناک هم پیدا کردم بد نیست ببینید:
http://passcracking.com/index.php
:متعجب:
.....................................
یا حق :لبخندساده:

yaqubian
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 19:04 عصر
سلام خسته نباشید
حتما چک می کنم و نظرم رو می گم
ممنون

reza11_2005
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 19:21 عصر
با سلام
چرا تکمیلش نمی کنید
یا علی

aarash_v
جمعه 31 خرداد 1387, 10:53 صبح
کجایش رو تکمیل کنم؟ تقریبا همه چیز داره حتی آپلود عکس

yaqubian
جمعه 07 تیر 1387, 11:57 صبح
دوست عزیز بالاخره فرصت شد من این برنامه شما رو یه نیگاه کردم. اگه ناراحت نمی شید اشکال زیاد داره. البته خوبی هایی هم داره. اولین نکته فکر می کنم اینه که باید بجای <?...?> از <?php ...?> استفاده کنین چون قابلیت حمل بالاتری داره. دوم اینکه codepage صفحات رو احتمالا بعد از طراحی و تایپ مطالب فارسیتون utf-8 کردین که فونت های صفحات هیچکدوم تو editor قابل خوندن نیستن.
در ضمن روی طراحیتون هم باید بیشتر کار کنین. اگه خواستید document کارتون رو واسم بفرستین تا واستون یه تغییرات اساسی بدم.
در هر صورت موفق باشین

yaqubian
جمعه 07 تیر 1387, 12:00 عصر
اگر بعد از import خبرها به صورت ???? نمایش داده شدند همه خبر ها رو پاک کنید و چند تا خبر خودتون ارسال کنید.
مثلا این قسمت خودش یکی از معایب سیستم شماست.

aarash_v
چهارشنبه 12 تیر 1387, 11:41 صبح
آقای یاکوبیان ممنون که اشکالات رو متذکر شدید.

قابلیت حمل بالاتری داره
و

document کارتون رو واسم بفرستین
منظورتون رو متوجه نشدم.

مثلا این قسمت خودش یکی از معایب سیستم شماست
نه دوست عزیز این رو اشکال به حساب نیارید، من چند تا خبر به صورت نمایشی گذاشتم که برای اولین تست استفاده بشه. گفتم ممکنه در حین فرآیند import در mysql کاراکترها صدمه ببینند. و گرنه خبرهایی که در محیط سایت ارسال می شوند به هیچ وجه مشمول این اشکال نیستند.
در مورد utf-8 فقط این نکته رو عرض کنم که من سه تا کاراکتر مربوطه رو برداشتم چون کار رو خراب می کردند. ولی در عوض در خطوط اول فایل start.php این خط رو گذاشتم که همین عمل رو انجام میده:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/php; charset=UTF-8" />
در کل ممنون از نظرات شما.

tanha2007
چهارشنبه 12 تیر 1387, 13:20 عصر
سلام دوست عزیز.
فقط میخواستم بگویم اگر شما تنظیمات مثل نام کاربر و کلمه عبور بانک داده و هم چنان هاست و نام پایگاه داده را در یک فایل جداگانه قرار میدادید خیلی خوبش بود.
yaqubian
چهارشنبه 12 تیر 1387, 23:16 عصر
دوست خوبم منظورم از document اون مستندات برنامتونه که آماده کردین؟ اگه دارید بفرستین شاید بشه تو خیلی قسمتاش کمک کرد تا امکانات بیشتر و بهتری واسش بذارید
موفق باشید

aarash_v
پنج شنبه 13 تیر 1387, 22:53 عصر
یعنی منظور شما از document اینه که تو یه فایل توضیح بدم کدوم فایل php چه کاری انجام میده؟

yaqubian
پنج شنبه 13 تیر 1387, 23:07 عصر
دوست خوبم آقا آرش
نه منظورم اینه که این برنامه اساسا کارش چیه؟ منظورم باید در حقیقت چه امکاناتی داشته باشه؟ واسه چه جایی طراحی شده؟ چه انتظاراتی از سیستم دارین؟ و ...
یه چیزایی شبیه درس مهندسی نرم افزار دوره کارشناسی
شاید بشه این پروژه رو خیلی بزرگترش کرد و گسترشش داد
موفق باشید

aarash_v
جمعه 14 تیر 1387, 21:31 عصر
ممنون از عنایت شما دوست عزیز.
دوست عزیز واقعیت امر این هست که سامانه طراحی شده یک سایت خبرگزاری هست که کاربران می تونن عضو بشن و خبر ارسال کنند (حالا بسته به مورد استفاده می تونه این خبرها علمی ، ورزشی و ... یا حتی موضوعات متفرقه مثل داستان کودک و ... باشه. افرادی که از فایل استفاده می کنن می تونن به دلخواه کارآییش رو برای مقصود خودشون آپدیت کنن)
من این سایت رو برای جای خاصی ننوشتم فقط سعی کردم یک نسخه نمایشی برای sample code آماده کنم. البته در این سامانه template هم هست که سایت زیباتر بشه.
دوستان می تونن از نحوه برنامه نویسی و کدهای به کاررفته استفاده کنند.
ولی به هر حال میشه با کمی تغییر و تکمیل (مثلا آپشن های بیشتر برای ارسال خبر) و ... سایت رو برای استفاده واقعی آماده کرد.
به هر حال اگر در تکمیل و تقویت این پروژه کمک کنید لطف کرده اید.
پیشاپیش تشکر و ممنون.

yaqubian
شنبه 15 تیر 1387, 12:17 عصر
دوست عزیز به روی چشم هر کمکی خواستید ما در خدمتیم.
موفق باشید