PDA

View Full Version : می شه فرق vb.net رو با Csharp رو بگید

sunboy
دوشنبه 02 شهریور 1383, 14:34 عصر
سلام

ایا این دو اصلا با هم فرقی دارند چون من یه جا خونده بودم که زبان های برنامه نوبیسی دات نت از نظر قدرت باهم برابرند خوب اگه برارند پس فرق C++.net And C# And Vb.net در چیه مثلا قدرت سی شارپ تو کجاست که وی بی دات نت نمی تونه اون که رو انجام بده یا ایا چه فرقی میان وب اپلکیشنهای که سی و وی بی نوشته نی شه در چیه :?:

مرسی :oops:

houtanal
دوشنبه 02 شهریور 1383, 22:04 عصر
فرق که دارن اما
در دات نت کلاس ها ثابته یعنی تو برای برنامه نویسی در هر دو زبان از کلاس های مشابه استفاده می کنی در نهایت هم پس از نوشتن کد و شبه کمپایل کد تو به چیزی به نام MSIL تبدیل میشه.فرق نمی کنه با چی نوشته باشی به هر حال به همچین چیزی تبدیل می شه.یکی از مزایای دات نت هم همینه با هر زبونی می خوای می تونی تحتش برنامه بنویسی(باید در دات نت پشتیبانی شده باشه)بنا براین ممکنه یک پروژه با زبان های متفاوت نوشته شده باشه(تحت دات نت)
اما تفاوت:
زبان برنامه نویسیشون با هم فرق داره دلیل برتری C# زبان برنامه نویسیشه(VB کارا شاکی نشن)
اگر با C++ , VB کار کرده باشید متوجه می شید چی میگم.
مقاله:
http://c2.com/cgi/wiki?VbDotNetVsCsharp
توصیه برادرانه:
Try to use google

sunboy
دوشنبه 02 شهریور 1383, 22:09 عصر
توصیه برادرانه:
Try to use google

چشم

یعنی ما بهتر وقت بزاریم و Csharp یاد بگیریم

houtanal
دوشنبه 02 شهریور 1383, 23:17 عصر
یعنی ما بهتر وقت بزاریم و Csharp یاد بگیریم
هر چیزی رو یاد بگیری به دردت می خوره اما با توجه به بازار ایران مسلم بدون که کار هم براش زیاده بحث در مورد دات نت و آیندهاش اینجا زیاد شده مسلما تکنولوژی بی آینده ای نیست
یک توصیه برادرانه دیگه:!
الان یک سال و خورده ای من دارم C# یاد میگیرم هنوز تموم نشده اگر خواستی یاد بگیری یک ماه وقت کامل بذار تموم شه بره

Abbas Arizi
سه شنبه 03 شهریور 1383, 01:04 صبح
برای تفاوت VB.NET و #C بد نیست نگاهی به این مقاله آقای بهروز نوعی‌پور داشته باشی:
http://infotechmedia.com/behrooznp/blogarchive.aspx?id=100195

sunboy
سه شنبه 03 شهریور 1383, 09:43 صبح
houtanal خیلی از لطفت ممنون

می شه بگی از چی یا از کجا شروع کنم البته من این چیزاشون یعنی مبانیشو ( مثل ایفو ارایه ها و.....) ابتدایشو بلدم

عباس جان دست درد نکنه

houtanal
سه شنبه 03 شهریور 1383, 13:37 عصر
من با teach your self C# in 21 days از sams کار کردم خیلی کتاب جالبیه(تو انقلاب ریخته!)