PDA

View Full Version : سوال: تهیه نسخه پشتیبان

y.saied
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:07 عصر
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

من در برنامه ای که نوشتم از اکسس بعنوان بانک اطلاعاتی استفاده میکنم ، و تو برنامه ام دوتا کلید گذاشتم با عنوان تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی نسخه پشتیبان حالا میخوام :

1 : وقتی که کاربر روی کلید تهیه نسخه پشتیبان کلیک کرد برنامه از کل بانک اطلاعاتی یک نسخه با پسوند مخصوص و منحصر به فرد که برای ویندوز قابل شناسایی نباشد که بتوان در ویندوز در اجرا کرد ، در محلی که کاربر انتخاب میکند ذخیره شود .

2 : وقتی که کاربر روی کلید بازیابی نسخه پشتیبان کلیک کرد برنامه از محلی که کاربر محل ذخیره فایل پیشتیبان را انتخاب میکند ، برنامه بتواند اطلاعات فایل پشتیبان رو بطور کامل به سیستم برگرداند .

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

reza_optical
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:15 عصر
سلام دوست عزیز
شما میتونین برای پشتیبان گیری فایل اکسس رو کپی کنید و پسوند انو هر چی دلتون میخواد بزارین و هنگام بازیابی پسوندشو به حالت قابل شناسایی برگردونید

y.saied
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:25 عصر
جناب reza_optical ؛ حالا پسوند فایل رو چطوری عوض کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

reza_optical
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:28 عصر
سلام مجدد
وقتی فایلو کپی میکنی اگه اسمه فایلت مثال DB.mdb بزار DB.dat به همین سادگی و میتونی واسه کپی کردن از Fso به راحتی استفاده کنی

.:KeihanCPU:.
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:32 عصر
Filecopy Mybank.mdb, "C:\Bank.SDF"

y.saied
سه شنبه 28 خرداد 1387, 12:46 عصر
قربونتون برم ............. فداتون بشم ............. مشکلم حل شد

اوبالیت به بو
سه شنبه 28 خرداد 1387, 18:54 عصر
2 : وقتی که کاربر روی کلید بازیابی نسخه پشتیبان کلیک کرد برنامه از محلی که کاربر محل ذخیره فایل پیشتیبان را انتخاب میکند ، برنامه بتواند اطلاعات فایل پشتیبان رو بطور کامل به سیستم برگرداند .

ميشه كدش رو بزارين

sh2007
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 10:20 صبح
ميشه كدش رو بزارين

براي بازيابي بايد تمام كانكشن ها را بست بعد دوباره همان دستور كپي رو با تغغير نام فايل انجام داد و برنامه مجددا اجرا شود

akram_raeespour
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 20:22 عصر
سلام
برای تهیه نسخه پشتیبان بهتر اول فایل DB رو Zip کنی. بعد کپی کنی.
برای کپی می تونی از دستور filecopy استفاده کنی.
این برنامه رو یک نگاه بنداز.