PDA

View Full Version : مشکل خیلی جدی در برنمه ام پیدا کردم

dezchilds
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 10:54 صبح
سلام بچه ها من یه برنامه برای سیستم حسابداری isp نوشتم توی اکسس حالا دوتا قسمت گذاشتم برای اعلام بدهکار و اعلام بستانکار یک ماه این دوتا کوری هستند که بر اساس تاریخ یک ماه جست و جو میکنند و کلیه ی بدهکاریها و بستانکاری ها رو نمایش میدهن حالا یه دکمه هم گذاشتم جمع بدهکاریها و یه دکمه دیگه جمع بستانکاری ها حالا وقتی مثلآ ماه 3 رو جست و جو میکنم هم بستانکاریها ی اون ماه رو میاره و بدهکاریها رو هم میاره و این قسمت درست کار میکنه ولی وقتی روی دکمه ی جمع بدهکاریها کلیلیک میکنم کلیه ی بدهکاریها رو که توی table هستند جمع میکنه حتی اگر ماهشون هم فرق بکنه ولی من میخوام تنها بدهکاری اون ماهی رو که جست و جو کردم جمع کنه و فقد فیلد بدهکاری رو که روی فرم است جمع کنه
از این کد برای جمعشون استفاده کردم

Me.Text13 = DSum("bestankar", "Table1")
این هم لینک برنامه ام
delta-pt.persiangig.com/sabt.zip
توی قسمت فرمها توی این دوتا فرم این مشکل به و جود اومده bestankar , bedehkar
اگه کسی از بچه ها بلده لطفآ کمک کنه چون خیلی برام مهمه

dadsara
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 11:29 صبح
سلام
دو فرم بدهکار و بستانکار درست شد
در صورت نیاز روشهای ساده تر دیگری وجود داره که از جدولهای Roz, sal , borj استفاده نکنی.

dezchilds
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 11:57 صبح
خیلی ممنون که ضحمتشو کشیدید دستتون درد نکنه میشه یکم بیشتر توضیح بدید در مورد استفاده نکردن از این سه تا جدول

dadsara
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 13:19 عصر
کافی با استفاده از یک فرم جهت جستجو تاریخ ابتدا و انتها را از کاربر بگیرید و با استفاده از تابع MID کاراکتر مربوط به سال یا ماه یا روز را برگردانید و هر نوع شرطی که می خواهید روی آن اعمال کنید

mid(text1;1;2)
که text1 می تواند تاریخ باشد و چنانچه تاریخ بصورت 6 کاراکتری ذخیره شود یعنی از کارکتر اول بطول 2 که سال مورد نظر را برمی گرداند
چنانچه تاریخ بصورت 8 کاراکتری ذخیره می شود بجای عدد یک بایستی 3 را وارد نمائید

dezchilds
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 16:51 عصر
منظورتون رو نمیفهمم

dadsara
یک شنبه 02 تیر 1387, 07:53 صبح
سلام
ببین فرم 1 مشکلت رو حل می کنه