PDA

View Full Version : سوال در مورد active report

mahan.net
شنبه 01 تیر 1387, 10:30 صبح
سلام دوستان
من الان یک آرایه درست کردم که مثلا 100 تا عنصر داره. حالا میخوام به محض اینکه دکمه پرینت رومیزنم هر کدوم از این رکورد های آرایه را در یک صفحه مجزا پشت سر هم پرینت کند.
یعنی الان 100 صفحه پشت سر هم پرینت بشه و در هر صفحه فقط یک رکورد آرایه چاپ شود.
لازم به ذکر است که من با active report کار میکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

ASKaffash
شنبه 01 تیر 1387, 11:06 صبح
سلام
یک دستور SQL را درون DataControl بنویس :

Select Top NoOfItemToArray 0 From YourTable

در جدولی از بانک که مطمئن هستی حداقل NoOfItemToArray رکورد دارد.
NoOfItemToArray را باید در رکورد سورس بصورت متغیر کنی (حتما بلد هستی)
سپس درون اکتیو ریپورت بنویس :

Private Sub Detail_Format()
Static x As Integer
x = x + 1
Me.Label1.Caption = A(x)
Me.Detail.NewPage = ddNPAfter
End Sub

soheil_programmer
شنبه 01 تیر 1387, 15:56 عصر
این نمونه را ببین فکر کنم خودشه!! :لبخندساده:

hrj1981
شنبه 01 تیر 1387, 16:16 عصر
با اجازه از سهيل جان
اگر شما مي دانيد كه آرايه هاي بوجود امده را چگونه به داخل گزارشتان پاس دهيد فقط كافي است در محيط ديتيل گزارشتان زير فيلد داده ها از منوي تولز اكتيوريپورت يك پيج برك(page break)بگذاريد تا هر آرايه در يك صفحه مجزا چاپ گردد.

soheil_programmer
یک شنبه 02 تیر 1387, 15:15 عصر
با اجازه از سهيل جان
اگر شما مي دانيد كه آرايه هاي بوجود امده را چگونه به داخل گزارشتان پاس دهيد فقط كافي است در محيط ديتيل گزارشتان زير فيلد داده ها از منوي تولز اكتيوريپورت يك پيج برك(page break)بگذاريد تا هر آرايه در يك صفحه مجزا چاپ گردد.

بالاخره ما نفهمیدیم سورس ما به دردت خورد یا مشکلی داشت، و اگه داره مشکل چیه؟!:عصبانی:

hrj1981
یک شنبه 02 تیر 1387, 17:05 عصر
سهيل جان از پست من عصباني هستي؟!
سورس شما كاملا درست و عملياتي است و در ضمن اين اكتيوريپورت آنقدر قوي است كه كاربر به راحتي مي تواند از ابزار آن استفاده نمايد.به نظر من دوستي كه اين تايپيك را زده از نحوه ايجاد آرايه ها اطلاع داشته و فقط مي خواسته توي هر صفحه يك آرايه را چاپ كند كه با پيج برك خود اكتيو ريپورت اين كار به راحتي انجام مي شود و خوب است دوستاني كه تايپيك را ايجاد مي كنند در صورتي كه مشكلشان بوسيله سورس ها و يا راهنماييها حل مي شود حداقل ساير دوستان را مطلع كنند.

اسد اسدی
سه شنبه 22 آذر 1390, 11:33 صبح
با سلام . چگونه می توانم در گزارشگیری ها قبل از اجرای گزارش بواسطه کاربر شرط را دریافت و بعدا گزارش فعال شود.مثلا از کاربر محدوده تاریخ را گرفته و اجرا شود.
ممنون .

kitcat_m18
سه شنبه 22 آذر 1390, 11:50 صبح
با سلام . چگونه می توانم در گزارشگیری ها قبل از اجرای گزارش بواسطه کاربر شرط را دریافت و بعدا گزارش فعال شود.مثلا از کاربر محدوده تاریخ را گرفته و اجرا شود.
ممنون .
جستجو کن سوالاي تکراري نکن
برو دو تا سمپل رو دانلود کن و بررسي کن بعد اگه مشکلي داشتي سوال کن
آقا اين تاپيک رو هم قفل کنين به نتيجه رسيده و تموم شده
موفق باشي :لبخندساده: