PDA

View Full Version : سوال: روشی غیر از کنترل اینترنت برای نمایش فایلهای HTML تو برنامه ؟

Babak.Hassanpour
شنبه 01 تیر 1387, 10:59 صبح
با سلام خدمت دوستان
مشکل من در استفاده از کنترل Microsoft Internet Control برای نمایش فایلهای HTML است.چون روی بعضی سیستم ها اصلا برنامه اجرا نمیشه.حالا کسی روش یا کنترل دیگری سراغ داره؟
ممنون اگر کمک بفرمایید

majjjj
شنبه 01 تیر 1387, 13:14 عصر
با سلام خدمت دوستان
مشکل من در استفاده از کنترل Microsoft Internet Control برای نمایش فایلهای HTML است.چون روی بعضی سیستم ها اصلا برنامه اجرا نمیشه.حالا کسی روش یا کنترل دیگری سراغ داره؟
ممنون اگر کمک بفرمایید

Private Sub Form_Load()
Shell "explorer.exe c:\my_html.htm", vbNormalFocus
End Sub

Babak.Hassanpour
شنبه 01 تیر 1387, 14:55 عصر
عرض کردم توی برنامه نه اجرای یه فایل که توی پنجره جدید باز میشه.

vbhamed
شنبه 01 تیر 1387, 16:36 عصر
سلام
شما بايد براي برنامتون ستاپ درست كنيد تا رو سيستمهاي ديگه مشكل نداشته باشه
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107573

Babak.Hassanpour
یک شنبه 02 تیر 1387, 09:59 صبح
مثل اینکه سوالم رو درست مطرح نکردم چون اینجور که معلومه دوستان به درستی متوجه مشکل نشدند.
من از کنترل shdocvw.dll یا همون Microsoft Internet Control برای نمایش فایلهای html توی یکی از فرم های برنامم استفاده میکنم.من با اینکه توی فایل ست آپی که میسازم این فایل رو هم رو سیستم طرف قرار داده و رجیستر میکنم برنامم اصلا اجرا نمیشه ولی بدون این کنترل اجرا میشه.متوجه شدم که اولا همه سیستم ها این فایل رو خودشون ندارن.دوما ورژن ها متفاوت است.ولی با وجود اینکه من نسخه روی سیستم خودم رو به سیستم های دیگه انتقال میدم , مشکل همچنان پا برجاست.حالا دنبال یه کنترل (ocx) دیگه واسه این کار میگردم.

vbhamed
یک شنبه 02 تیر 1387, 10:22 صبح
سلام
دوست عزيز
من خودم از اين كنترل استفاده مي كنم و برنامم هم دست كلي مشتريان از شهرهاي مختلف هست
مشكلي هم نداره
مشكل همچنان از ستاپ شماست

شما اگر به لينك زير بريد و آموزش Wise رو كه گذاشتم مطالعه كنيد، مخصوصا قسمت قرمز رنگ در فايل آموزشي، اونموقع به اين مشكل بر نمي خوريد

اضافه كردن تنها اون فايل بالا مشكل شما رو حل نمي كنه

اينم لينك

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107573

Babak.Hassanpour
یک شنبه 02 تیر 1387, 15:44 عصر
ممنون از همه مشکل با استفاده از Wise Installer حل شد.