PDA

View Full Version : سوال: کمک در انتخاب

Bloody Diamond
شنبه 01 تیر 1387, 17:20 عصر
با سلام.
از دوستان می خواستم که به من در مورد انتخاب زبان برنامه نویسی و سیستم عامل کمک کنند
آخرش من نفهمیدم کدام زبان برنامه نویسی و کدام سیستم عامل منظورم ویندوز و لینوکس خوب هست لطفاً کمک کنید.

molana alavi
یک شنبه 02 تیر 1387, 00:16 صبح
در مورد زبانهای برنامه نویسی تو این سایت بسیار بسیار بحث شده اگه می خوای خیلی زود جوابتو بگیری یه جستجوی ساده بکن

razavi_university
یک شنبه 02 تیر 1387, 00:28 صبح
اگر می خوایید تخصصی بررسی نمایید:
واحد هایی درسی تحت عنوان "سیستم عامل" و "طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی" در رشته های نرم افزار در دانشگاهها تدریس می شه میتونین از جزوات و یا کتابهایی اونها استفاده کنین

(کتابهای سیستم عامل بحثهای خیلی تخصصی دارند فقط مثال ها یا ضمیمه های آخر فصلها که در مورد آن ویژگیهای خاص در سیستم عامل های مختلف بحث شده را مطالعه کنید)

gdevnb
یک شنبه 02 تیر 1387, 03:35 صبح
با سلام.
از دوستان می خواستم که به من در مورد انتخاب زبان برنامه نویسی و سیستم عامل کمک کنند
آخرش من نفهمیدم کدام زبان برنامه نویسی و کدام سیستم عامل منظورم ویندوز و لینوکس خوب هست لطفاً کمک کنید.
سلام
هیچ وقت برای یه همچین سوالی جواب دقیقی وجود نداره.
بسته به نیازی که دارید باید دنبال ابزارش بگردین.

ASKaffash
یک شنبه 02 تیر 1387, 08:38 صبح
سلام
واقعا سلیقه ای است اگر به دنبال اهداف تجاری هستید روی ابزارهای مایکروسافتی تمرکز کنید چون مایکروسافت خیلی نامرد است اگر توانست رقبا را کنار میگذارد ولی اگر نشد رقیبب را میخرد ما هم که به دنبال او باید بدویم وهر 5 سالی یکبار یک ساز جدید میزند وما باید به رقسیم!

احمد سامعی
یک شنبه 02 تیر 1387, 20:29 عصر
تحقیقاتی که من کردم ظاهراً تنها زبانی که فایل اجرایی (exe.) دی کد نمی شه یعنی نمی شه به سورسش دسترسی پیدا کرد دلفی هست و واسه کارهای تجاری خوب و برای کار با برنامه های گزارش گیر و بانک اطلاعاتی خیلی راحت تر از ویژوال استدیو
البته دوستان منبع نخوان که الان ندارم
البته من خودم #C و ++C کار هستم ( وگرنه تو این تالار نبودم.:چشمک:..) و پاگیر این زبان:لبخند:

pars.engineer
یک شنبه 02 تیر 1387, 23:04 عصر
هیچ وقت برای یه همچین سوالی جواب دقیقی وجود نداره.
بسته به نیازی که دارید باید دنبال ابزارش بگردین.

كاملا موافقم.