PDA

View Full Version : مشکل در نصب DotNetNuke_3.3.7

olkamiz
یک شنبه 02 تیر 1387, 11:30 صبح
من می خواهم دانت نیوک رو نصب کنم .
در هنگام نصب بانک اطلاعاتی چنین پیغامی می آید.
Installing DotNetNuke
Upgrade Error: ERROR: Could not connect to database specified in connectionString for SqlDataProvider

من داکیومنت مربوط به نصب را خوانده ام. ویندوز من xp است و می خواهم نیوک را در لوکال هاست نصب کنم. آن طور که من فهمیدم مشکل در کانکشن است که گفته اند باید به صورت

connectionString="Server=نام یا آی پی سرور;Database=نام دیتابیس;uid=نام کاربری دیتابیس;pwd=کلمه عبور دیتابیس;"

باشد. خوب من نمی دانم چگونه در sql server 2000 که روی ویندوز xp در حال اجرا است برای دیتا بیس چنین یوز و پسوردی ایجاد کنم که بتوان توسط آن وصل شوم.

لطفا کمک کنید.

hamed_gibago
یک شنبه 02 تیر 1387, 12:09 عصر
برای این کار شما هم می توانید از sql server استفاده کنید و این username و pass را در آن درست کنید. اما راه دیگری وجود دارد . در فایل readme که خودتان آنرا مشاهده کردید می توانید connection string را تغییر دهید و متناسب با server خود آنرا اصلاح کنید .
یک پیشنهاد دارم اگر برایتان امکان دارد می توانید dotnt nuke 4.0 را نصب کنید و آنرا به راحتی در Visual studio 2005 باز کنید ( به عنوان یک پروژه جدید )

olkamiz
یک شنبه 02 تیر 1387, 16:10 عصر
با تشکر از این که توجه فرموید.

من می دانم که user , password باید در sql server درست کنم . ولی نمی دانم چطور. آیا باید ویندوز 2000 سرور نصب کنم بعد دومین درست کنم؟
یا این که در همین xp که دارم این کار شدنی است؟ و اگر شدنی است چطوری؟ باید هنگام نصب sqlserver 2000 گزینه sql sever mode رو در authentication mode استفاده کنم ؟ اگه ممکنه یک توضیح الگوریتمیک می خواهم.