PDA

View Full Version : سوال: ساخت لیست درختی

amirferdowsi
چهارشنبه 05 تیر 1387, 12:28 عصر
سلام
من برای یک سایت فروشگاه باید یک لیستی درست کنم که در اون نام گروه اصلی نمایش داده بشه و با کلیک روی هر یک از نام گروه ها در همان صفحه و زیر نام گروه اصلی ، زیر گروه های آن نمایش داده بشه ، به طوری که لیست گروه اصلی از بین نره .
حالا من برای این کار از چه کنترلی استفاده کنم بهتره ؟
ممنون میشم من رو در این زمینه راهنمایی بفرمائید .

Hossein Bazyan
چهارشنبه 05 تیر 1387, 15:49 عصر
سلام
من برای یک سایت فروشگاه باید یک لیستی درست کنم که در اون نام گروه اصلی نمایش داده بشه و با کلیک روی هر یک از نام گروه ها در همان صفحه و زیر نام گروه اصلی ، زیر گروه های آن نمایش داده بشه ، به طوری که لیست گروه اصلی از بین نره .
حالا من برای این کار از چه کنترلی استفاده کنم بهتره ؟
ممنون میشم من رو در این زمینه راهنمایی بفرمائید .

سلام
در همین سایت بحث شده من خودم از کدهاش در برنامه م استفاده کرده ام و عالی جواب میده به دیتابیس وصل میشه ( من گروهها را از یک جدول و زیرگروهها را از جدول دیگر خوانده و در treeview گذاشته ام . ) نام تاپیک با این مضمون بود " treeview با انشعاب نامحدود" اگه اشتباه نکنم . بگرد اگه پیداش نکردی کد خودمو واست بفرستم ( اگه پیداش کنی اون مرجعه و میتونی بعنوان مرجع استفاده نمایی )

amirferdowsi
چهارشنبه 05 تیر 1387, 18:17 عصر
نام تاپیک با این مضمون بود " treeview با انشعاب نامحدود" اگه اشتباه نکنم . بگرد اگه پیداش نکردی کد خودمو واست بفرستم

دوست عزیز سلام
از راهنماییتون ممنونم ، متاسفانه با این عنوان و عناوین مشابه چیزی پیدا نکردم اگر لینکی به این تاپیک دارید ممنون میشم در اختیار من هم قرار بدید در غیر اینصورت لطف بفرمائید کد خودتون رو در اینجا قرار دهید تا هم من و هم دیگر دوستان که این مشکل رو دارند بتونند از آن استفاده کنند .

با تشکر

Hossein Bazyan
چهارشنبه 05 تیر 1387, 18:19 عصر
سلام

اینهم لینک مورد نظر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81415&highlight=treeview

amirferdowsi
دوشنبه 17 تیر 1387, 14:42 عصر
سلام
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم

به منوی سمت چپ این سایت یک نگاه بندازید من دقیقاً یک همچین کاری رو می خوام انجام بدم ، ولی نمی دونم از چه کنترلی باید استفاده کرد ؟

http://www.hybrex.com.tw/USA/product.asp