PDA

View Full Version : سوال: کمک در مورد پرینت گرفتن

rezavb
چهارشنبه 05 تیر 1387, 13:03 عصر
سلام.من یه برنامه ای نوشتم و اونو به پایگاه داده اکسس وصل کردم.تو بانک اطلاعاتی من نام و آدرس اشخاص زیادی ثبت خواهد شد.من میخوام برنامه یه کاغذ آ-چهار رو برام به مستطیل های مساوی و هم اندازه تقسیم کنه و این نام و آدرس هر شخص رو در هر کدوم از این مستطیل ها چاپ کنه....حضورتون عرض کنم که من از یه روش ابتکاری بهره بردم ولی جواب نداد.من اومدم یه فرم دیگه درست کردم و توش رو پر کردم از تکست باکس بعد اونارو به پایگاه داده وصل کردم و بعد از آن هم برای پرینت از دستور پرینت فرم استفاده کردم اما مشکل این روش اینجاست که اطلاعات چند صفحه باشه نمیشه همشو چاپ کرد و در ضمن بزرگترین بدی این روش اینه که نوشته ها بسیار ناخوانا و کدر دیده میشن ولی اگر از دیتا ریپورت استفاده کنیم اینتوری نیست و نوشته ها خیلی واضح است.حالا من درخواستم از شما اینه که یه روش جامعی ترجیها با دیتا ریپورت به من آموزش بدین که این کار ما رو راه بندازه و اگه سورسی هم که تهیه کردید دیگه حرف ندارین...قبلا هم از زحمات شما دوستان گرامی قدردانی و تشکر می کنم

mpmsoft
چهارشنبه 05 تیر 1387, 14:37 عصر
دوست عزیز شما باید از نرم افزار های گزارش ساز همانند DataReport که برای خود وی بی هستش و یا نرم افزارهای قوی تر هموانند Crystal Report استفاده کنی

در همین بخش واژه Datareport رو سرچ کن 100% به نمونه کدهای خوبی می رسی.

rezavb
پنج شنبه 06 تیر 1387, 00:01 صبح
دوست عزیز شما باید از نرم افزار های گزارش ساز همانند DataReport که برای خود وی بی هستش و یا نرم افزارهای قوی تر هموانند Crystal Report استفاده کنی

در همین بخش واژه Datareport رو سرچ کن 100% به نمونه کدهای خوبی می رسی.
سلام دوست عزیز و با تشکر از اینکه به سوالم جواب دادید...متاسفانه اینترنت ذغالی ما:گریه:امکان اینو بمون نمیده که کل بخش رو سرچ بکنیم:عصبانی++:و در ضمن من تا جایی که پیش رفتم اون چیزی رو که میخوام پیدا نکردم...ممنون میشم شما زحمت این کارو بکشین...انشالا جبران کنم

liaghat
پنج شنبه 06 تیر 1387, 07:24 صبح
سلام
محتویات این pdf شاید مورد نیاز شما هم باشد.

19577

rezavb
شنبه 08 تیر 1387, 07:58 صبح
سلام
محتویات این pdf شاید مورد نیاز شما هم باشد.

19577
دوست عزیز من این مقاله ها را مطالعه کردم ولی چیزی که من میخوام رو نداشت...از شما ممنونم

rezavb
شنبه 08 تیر 1387, 08:00 صبح
چرا کسی جوابم رو نمی ده....یعنی هیچ کس نمی دونه این برنامه رو باید چجوری بنویسن؟؟!!...از اساتید خواهش می کنم به سوال من جواب بدن....واقعا این برنامه لازممه...من منتظرتونم

vbhamed
شنبه 08 تیر 1387, 08:07 صبح
سلام
اينم يك نمونه آزمايشي براي كريستال ريپورت ورژن 9.2

rezavb
شنبه 08 تیر 1387, 08:14 صبح
من شدیدا این برنامه رو لازم دارم...از شما دوستان گرامی هم عاجزانه خواهش دارم اگه میتونین منو راهنمایی کنین دریغ نکنین....من منتظر حضور سبزتان هستم

rezavb
شنبه 08 تیر 1387, 08:28 صبح
من شدیدا این برنامه رو لازم دارم...از شما دوستان گرامی هم عاجزانه خواهش دارم اگه میتونین منو راهنمایی کنین دریغ نکنین....من منتظر حضور سبزتان هستم
دوست گرامی از شما بخاطر زحمتی که کشیده اید تشکر می کنم...فقط این کریستال ریپورت رو ندارم و وقتی فایل شما رو باز می کنم ارور میده شما لینک دانلود دی ال ال کریستال ریپورت 9.2 رو ندارید؟چون کارم لنگ این مونده:تشویق::قلب:

vbhamed
یک شنبه 09 تیر 1387, 23:15 عصر
سلام
كريستال ريپورت حجمش زياده حدود 200 مگابايت
بهتره از بازار بگيريد
در هر حال من لينك دانلودش رو ندارم