PDA

View Full Version : سوال: سوالی در مورد ادد کردن تکست در لیست بوکس

meisambandari
جمعه 07 تیر 1387, 05:03 صبح
سلام دوستان من میخواستم بدونم که چطوری میشه یک تکست رو همانطور که در تکست باکس هست به لیست باکس انتقال داد برای بهتر متوجه شدن سوالم یک تکه سورس در همین مورد میزارم تا بهتر متوجه سوال بشین و اگه مقدرور هست این سورس رو همانطور که من میخوام در لطف کنید و تغییر بدین ممنون میشم.. در این سورس من میخوام همانطور که در تکست بوکس تکست ها زیره هم نوشته شده با زدن دکمه ادد همینطور زیز هم در لیست باکس انتقال پیدا کنه .ممنون.

اوبالیت به بو
جمعه 07 تیر 1387, 13:01 عصر
TextBox To ListBox

.:KeihanCPU:.
جمعه 07 تیر 1387, 15:34 عصر
این کارتو راه میندازه
19605

ابوذر محمودی
جمعه 07 تیر 1387, 18:15 عصر
سلام
منم همون ایده ی keihan cpu رو داشتم . یعنی اینکه پایان هر خط به یه کاراکتر خاصی ختم بشه تا بتونیم اونو جدا کنیم . یه مشکلاتی پیش می یاد مثلا اینکه پایان هر خط باید اون کاراکتر خاص رو بزاریم که اگه تعداد خطها زیاد باشه آدم اعصابش به هم می ریزه . حالا شاید برنامه دست یه نفر دیگه ای باشه خوب اون که نمیدونه باید اون کاراکتر رو بزاره . پس برنامه باید به صورت هوشمند کاراکتر رو ته هر خط اضافه کنه ، که اگه بدونه ته خط کجاست دیگه اصلا نیازی به اون کاراکتر نداره. با چند تا تابع کوچیک می تونیم اون خط رو جدا کنیم
من می گم بهترین را اینه که بفهمیم کجا از اینتر استفاده شده .
البته راههای جالبتری باید باشه . مثلا من با sendkeys یه تیکه برنامه نوشتم

meisambandari
شنبه 08 تیر 1387, 07:13 صبح
دوسته عزیز virus30ya30 ممنون از سورس خوبتون .
حالا من میخواستم بدونم که چطوری میشه با یک کلیک تمام متون تکس باکس رو بفرستیم تو لیست باکس؟
ممنون.

ابوذر محمودی
شنبه 08 تیر 1387, 11:02 صبح
سلام.
اینو دانلود کنید .
فقط به خاطر اینکه تکست باکس زیاد تو بعضی کارها انعطاف نداره از richtextbox استفاده کردم.
امیدوارم که واستون فرقی نداشته باشه .