PDA

View Full Version : چگونه دیتا بیس اکسس را چند کاربره کنم

aliila
شنبه 08 تیر 1387, 07:04 صبح
کانکشن من در دات نت 2008 این است

s2 = "Jet OLEDB:Global Partial Bulk Ops=2;Jet OLEDB:Registry Path=;Jet OLEDB:Database Locking Mode=1;Jet OLEDB:Database Password=;
Jet OLEDB:Support Complex Data=False;Data Source=""" + path + """;Password=;Jet OLEDB:Engine Type=6;Jet OLEDB:Global Bulk
Transactions=1;Provider=""Microsoft.ACE.OLEDB.12.0"";Jet OLEDB:System database=;Jet OLEDB:SFP=False;Extended Properties=;Mode=Share Deny None;Jet
OLEDB:New Database Password=;Jet OLEDB:Create System Database=False;Jet OLEDB:Don't Copy Locale on Compact=False;Jet OLEDB:Compact Without
Replica Repair=False;User ID=Admin;Jet OLEDB:Encrypt Database=False"

davood-ahmadi
شنبه 08 تیر 1387, 10:26 صبح
به هر تعداد کانکشن که به اکسس بزنید. جوابگو هست. مشکلی نداره.
این بستگی به کار شما داره که می خواهید برنامه خود را محدود به چند کاربر کنید یا نه.

aliila
شنبه 08 تیر 1387, 11:08 صبح
نه به این صورت که شما میگین نیست
اولین فردی که دیتابیس را باز میکند بقییه افراد دیگر نمی توانند به دیتابیس وصل شوند و حتی در کنار فایل دیتابیس که در اکسس 2007 باپسوند .accdb ذخیره مشود فایل error درست میکند

davood-ahmadi
شنبه 08 تیر 1387, 11:35 صبح
کانکشن من در دات نت 2008 این است

s2 = "Jet OLEDB:Global Partial Bulk Ops=2;Jet OLEDB:Registry Path=;Jet OLEDB:Database Locking Mode=1;Jet OLEDB:Database Password=;
Jet OLEDB:Support Complex Data=False;Data Source=""" + path + """;Password=;Jet OLEDB:Engine Type=6;Jet OLEDB:Global Bulk
Transactions=1;Provider=""Microsoft.ACE.OLEDB.12.0"";Jet OLEDB:System database=;Jet OLEDB:SFP=False;Extended Properties=;Mode=Share Deny None;Jet
OLEDB:New Database Password=;Jet OLEDB:Create System Database=False;Jet OLEDB:Don't Copy Locale on Compact=False;Jet OLEDB:Compact Without
Replica Repair=False;User ID=Admin;Jet OLEDB:Encrypt Database=False"

فکر کنم نوع بازکردن اکسس باشد.
الان من اکسس 2007 ندارم که تست کنم. ولی کانکشن شما چقدر طویله. لازم به این همه تعریف نیست.

amirzazadeh
شنبه 08 تیر 1387, 12:40 عصر
نه به این صورت که شما میگین نیست
اولین فردی که دیتابیس را باز میکند بقییه افراد دیگر نمی توانند به دیتابیس وصل شوند و حتی در کنار فایل دیتابیس که در اکسس 2007 باپسوند .accdb ذخیره مشود فایل error درست میکند
دوست عزيز فكر ميكنم شما كانكشن ها بعد از اتصال نميبندي .همونطور كه خودتون گفتين براي اتصال يوزر دوم بايد كانكشن اول بسته بشه و يوزر ها فقط موقع آپديت اطلاعات مجددا كانكت بشن.
.........................
موفق باشيد