PDA

View Full Version : Dynamic Binding

yasercomeng
دوشنبه 10 تیر 1387, 15:48 عصر
سلام.من ميخوام بدون قرار دادن كنترل DataGridView تويه فرمم يه شي از اين كلاس درست كنم و اونو به يه جدول bind كنم اما نشد كه بشه.كدي كه من نوشتم به صورت زير است:

DataGridView GridView=new DataGridView();

GridView.DataSource=MyTableBindingSource;

GridView.AutoGenerateColumn=true;

اما وقتي تعداد سطرهاي اين GridView رو ميگيرم صفر توش وجود داره.

What can I do?

gdevnb
دوشنبه 10 تیر 1387, 18:52 عصر
سلام
این کار رو در حالت دیزاین انجام بده بعد برو به دیزاینر کدشو برسی کن.

yasercomeng
سه شنبه 11 تیر 1387, 02:01 صبح
اگه منظورتون انداختن يه DataGridView تويه فرم و استفاده از اونه كه من نمي خوام اين كارو كنم يعني بدون وجود DataGridView اي در فرم و فقط با ساختن يك نمونه موقع كامپايل برنامه ميخوام اطلاعاتم رو به اين كنترل bind كنم.

gdevnb
سه شنبه 11 تیر 1387, 13:49 عصر
سلام
نه من منظور من این نبود من میگم از کدهایی که دیزاینر بهت میده استفاده کن و کد خودتو کاملتر کن

yasercomeng
چهارشنبه 12 تیر 1387, 11:51 صبح
بازم منظورتون رو از اینکه تویه (دیزاینر) اطلاعات رو تغییر بدم نفهمیدم.
اصلا چه اطلاعاتی رو اونجا باید تغییر داد من چیزی تویه فرمم ایجاد نمی کنم که بخوام اطلاعاتشو تویه دیزاینر ببینم.من اون سه خط کدو تویه Event مربوط به Form_load قرار دادم.

خانم گل
چهارشنبه 12 تیر 1387, 11:59 صبح
سلام. ميتوني يه datatable ايجاد كني و اطلاعات جدول مورد نظرت رو توي اون بريزي. بعد تك تك ستونهاي datatable رو توي datagridview اضافه كني. من خودم از اين روش استفاده كردم و جواب هم داده.

yasercomeng
چهارشنبه 12 تیر 1387, 18:59 عصر
ممنون.
اين راهو بهش ميگن لقمه رو از پشت سر وارد دهن كردن.لقمه وارد ميشه ولي چه جوري وارد شدنش هم مهمه مگه نه؟
تويه msdn اين كارو كرده يعني ميشه پس چرا ما نميتونيم با اين سه خط كد اين كارو كنيم؟
كجاي كار اشكال داره؟

gdevnb
پنج شنبه 13 تیر 1387, 22:16 عصر
سلام
من کجا گفتم اطلاعات داخل دیزاینر رو تغییر بده.
شما ببین خود VS برای این کار چه کدی تولید میکنه از اون کد استفاده کن(کد ایجاد شده توسط vs رو از داخل دیزاینر فرم مورد نظر کپی کن و ازش استفاده کن)
البته برای من جواب نداد.