PDA

View Full Version : سوال: Radio Button های Application Redistributables غیر فعال اند؟!

یک دوست
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:17 عصر
سلام یه دوستان
من یه سوال دارم در قسمت Project Assistant در قسمت Application Redistributables هیچ کدوم از Radio Button ها فعال نیستن(مثلا sql server) در واقع این قسمت به کل غیر قابل استفادست و Disable هستش.
با توجه به این که من از ورژن 12 استفاده می کنم
تمام تاپیکهای مرتبط رو هم گشتم کسی جواب این سوال رو نداده بود اگه میتونید منو راهنمایی کنیدکه خیلی گیر این یه تیکه ام
ممنون:تشویق:

noshin2008
چهارشنبه 12 تیر 1387, 20:04 عصر
سلام خسته نباشید.
چرا شما فکر میکنید پاسخ این سوال در تاپیک نبود.در حالی که یکی از همین کاربر های سایت در همین تالار این سوال را پرسیده بود و نتیجه اش را دیده بود.بگذریم!
برای پاسخ به شما باید بگم که شما باید update های مربوط به این نرم افزار را ازداخل برنامه اینسال شیلد دانلود و نصب کنید.البته یکم حجمشون بالا هستن.چون کاربری که پاسخ را داده بود از همین طریق مشکلش حل شد.پس امیدوارم که مشکل شما هم از همین طریق حل بشه!
موفق باشید.

یک دوست
چهارشنبه 12 تیر 1387, 20:46 عصر
دوست گرامی ممنون از پاسختون
اتفاقا من هم راهنمایی اون کاربر رو دیدم منتها از همون گزینه ای که اون کاربر رفته بود و update کرده بود که می رم قبول نمی کنه که اصلا آپدیت کنه
شما خودتون اون پچ ها رو ندارین یا با توجه به نوشته های قبلی شما نسخه این برنامه من هم مثل شماست پس چرا برای شما کامل نصب شد وبرای من نمی یاد می شه یه راهنمایی خوب من رو بکنید
تو رو خدا خیلی کارم گیر کرده

noshin2008
پنج شنبه 13 تیر 1387, 17:51 عصر
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه!
متسفانه من هم از نسخه 12 استفاده میکنم ولی پچ هایی را میگویید ندارم.اما خودم چند روز پیش چند تا از آپدیت هایی که ماله همین برنامه بود را دانلود و نصب کردم.البته این چندتا برنامه که خودم گرفتم حجماشون پایین بودن. برای راهنمایی و آپدیت های این نرم افزار باید به شما بگویم که میتوانید دوراه عمل کنید.
راه اول:برید تو کنترل پانل ویندوز و اونجا یک ایکون به نام Program Update وجود داره که شما میتوانید از اون طریق مشکلتون رو حل کنید.
راه دوم: از گزینه Start>all programs>program Update عمل کنید.این نرم افزار به همراه اینستال شیلد یا برنامه هایی که توسط windows installer ساخته میشوند نصب میشود.که تمامی آپدیت ها از اون طریق انجام میشه.
امیدوارم مشکلتون حل شه.

موفق باشید

یک دوست
جمعه 14 تیر 1387, 00:21 صبح
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون
منتها من از گزینه یک که نتونستم برم
در مورد گرینه دوم هم هیچ برنامهای رو در اون پنجره نمی یاره که من برم انتخاب کنم کدوم برنامه
و هنوز هم این سوال در ذهنم وجود داره که پس چرا برای بعضی ها کامل نصب می شه واین مشکلات رو ندارن یا اینکه اونهام رفتن آپدیت کردن؟؟؟
نمی دونم دیگه اشکال کارم از کجاست
حالا یک فکر دیگه کردم می گم بهتون ببین شدنیه
من بیام از طریق کد نویسی که میگن میشه بهش بفهموم که برنامه هایی مثل sql server 2000 و .netframework رو که می خواهم موقع نصب برنامه نصب بشن بعد تو یه فرم تو vb.net بیام با کد نویسی فایل دیتا بیسم رو attatch کنم به نظر شما راه خوبی؟چون من از اون پنجره که غیر فعال است همین کارها رو می خوام انجام بدم
خوشحال می شم اگر به نظر شما راه دیگه ای وجود داره بهم بگین

noshin2008
جمعه 14 تیر 1387, 19:01 عصر
سلام دوست عزیز.
درمورد سوال اول شما باید بگم که آیا شما برنامه اینستال شیلد را به چه صورت نصب کردین.یعنی اینکه فول اینستال نصب کردین یا نصب عادی منظورم همون defualt هستش.
در مورد سوال دوم باید به شما بگم که من متسافانه چنین پروژه هایی کار نکردم.ولی راهی که خودتان میگید یه بار امتحان کنید انشاءلله جواب میده.
در ضمن میشه یه بار توضیح بدید که شما چگونه نرم افزار خود را آپدیت میکنید که میگویید جواب نمیده؟
ممنون میشم.

موفق باشی

یک دوست
شنبه 15 تیر 1387, 20:19 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون از همراهیتون
در مورد اول می تونم بگ مال من فقط دوحالت داشت یکیtopical ویکی هم حالت custom که پیش فرض هم روی حالت اول است که برنامه رو با بیشترین امکاناتش نصب می کنه ومن هم رو همین حالت می ذارم بمونه
در مورد سوالتون هم از راه دومی که شما فرمودین استفاده کردم منتها در اون پنجره ای که باز میشه کلی طول کشید تا باز شد البته همون زمان من connect بودم بعد هم که باز شد هیچ برنامه رو نداشت که من برم اون رو تیک بزنم واون برنامه رو آپدیت کنم بعد نهایتا از help خود اون برنامه کمک گرفتم که تو اون هم گفت که باید یک برنامه ای رو انتخاب کنید بعد گزینه آپدیت رو انتخاب کنید و از اونجایی که من هیچ گزینه ای برای انتخاب نداشتم بنابراین از انجام عملیات آپدیت منع شدم دیگه واقعا نمی دونم باید چی کار کنم تو رو خدا کمکم کنید برنامه رو دوشنبه باید کامل تحویل بدم واین در حالی که برنامه آماده است ومن فقط گیر قسمت آخر اونم

noshin2008
یک شنبه 16 تیر 1387, 22:02 عصر
سلام دوست عزیز
به نظر من اگه در حالت کامل یا همون فول اینستال نصب میکردین بهتر بود.اخه در این حالت تمام امکانتش نصب میشه.نصبی که شما انتخاب کردین(topical) فکر میکنم تمام جزییات را نصب نکنه.در حالت کاستم هم خودتان میتوانید انتخاب کنید که چه گزینه ای نصب شود یا چه گزینه ای نصب نشود.چون معمولا این حالت به نصب سفارشی یا دستی معروفه.
در سوال بعدی شما باید بگم که اگر ایسنتال شیلد را به صورت کامل نصب کردین مشکل شما باید کماکان حل شه در غیر این صورت میتوانید با رجوع یه سایت و قسمت آپدیتها میتوانید مشکل خود را حل کنید.
البته من به شما یه راه دیگه هم پیشنهاد میکنم .امیدوارم مشکلتون از این مسیر که میگویم حل شه:
به این مسیر بروید:
name drive:\prgram Files\Common Files\installshield\UpdateService
و بعد برای گرفتن فایلها بر روی آیکون agent یا ISUSPM در صورت اتصال به اینترنت کلیک کنید.
امیدوارم مشکلتون حل شه و توضیحات من هم برای شما کامل بوده باشه

موفق باشید

یک دوست
دوشنبه 17 تیر 1387, 20:30 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون این راه آخر تون رو امتحان نکردم ولی تونستم مشکلم از یه راه دیگه حل کنم اونم اینکه رفتم یه dvd برنامه اینستال شیلد رو خریدم و اون خودش کامل بود ومن تونستم همه پچهای مورد نیازم رو بریزم وفکر می کنم این نسخه هایی از برنامه که برروی سی دی است به دلیل کمی جا پچ های اون همراه با برنامه نیست بنابراین به همه دوستان پیشنهاد می کنم که در انتخاب خود برای خرید برنامه دقت کنند ودر حد امکان از نسخه dvd اون استفاده کنند

elnazii
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 15:25 عصر
من از dvd های lord2009 این برنامه رو نصب کردم . کامل هست ؟
لطفا یه منبع خوب و کامل و مختصر واسه آموزش installsheild معرفی کنید.

noshin2008
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 20:39 عصر
سلام

دوست عزیز شما اصلا نگفتید منبع اموزشی شما در مورد چی باشه آخه با اینستال شیلد خیلی کارها میشه کرد.
شما در مورد چه منبعی میخواهید

لطفا بگید

با تشکر

elnazii
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 21:58 عصر
من قصدم فقط exe در آوردن از پروژه هست . پروژه من دیتا بیس داره و من هر کاری می کنم نمی تونم اضافه اش کنم. البته چیزی بلد نیستم توی این زمینه و از روی حس ششم یه کارایی می کنم که نمی شه:بامزه:
دات نت فریم وورک هم می خوام کاری کنم همراه با نصب برنامه نصب بشه .

elnazii
یک شنبه 11 بهمن 1388, 09:56 صبح
لطفا جواب بدید دوستان

noshin2008
یک شنبه 11 بهمن 1388, 18:15 عصر
با سلام
ببین دوست عزیز من در زمنه دبتا بیس وو این حرفها زیاد وارد نیستم exe در اوردن پروژه که کاری نداره شما وقتی میخواهید کمپایل کنید تو خود برنامه گزینه ای به اسم build exe یا build msi داره.بگزریم
در مورد سوال بعدیتون بگم گخ اگهخ بخواین از این پروژه ها همانند دات نت فریم ورک و غیره وارد کنید باید کامپوننتهای اینستال شیلد را یه صورت کامل انصب کرده باشین تا منوی application redisibtion فعال شه و بتونید از اونجا کامپوننتهارو ادد کنید
موفق باشین

با تشکر

WOLF21
سه شنبه 04 اسفند 1388, 20:47 عصر
سلام دوستان لطفا کمک کنید چگونه باید setup progress را کوچک کنم