PDA

View Full Version : error webconfig

fatemeh rahimi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:19 عصر
سلام،پروژه من تو local هیچ مشکلی نداره و اجرا میشه،اما وقتی جای دیگه پروژه کپی میشه ،error webconfig ای میده!نمیدونم مشکلش از چیه!؟
ممکنه مربوط به چی باشه؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:33 عصر
سلام،پروژه من تو local هیچ مشکلی نداره و اجرا میشه،اما وقتی جای دیگه پروژه کپی میشه ،error webconfig ای میده!نمیدونم مشکلش از چیه!؟
ممکنه مربوط به چی باشه؟

سلام.
لطفا بطور دقیق مشخص کنید که با چه خطایی مواجه میشید.

fatemeh rahimi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:38 عصر
واقعیت اینه که متن دقیق error را نمدونم،چون سیستم در جای دیگه ای که من به اونجا دسترسی ندارم نصب شده و فقط به من گفتن یه همچین error ای میده و چون من خودم تو local مشکل ندارم ،نمیدوم چیکارش کنم و چطوری رفعش کنم!؟
ممکنه مربوط به نصبش باشه؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:46 عصر
واقعیت اینه که متن دقیق error را نمدونم،چون سیستم در جای دیگه ای که من به اونجا دسترسی ندارم نصب شده و فقط به من گفتن یه همچین error ای میده و چون من خودم تو local مشکل ندارم ،نمیدوم چیکارش کنم و چطوری رفعش کنم!؟
ممکنه مربوط به نصبش باشه؟

سلام.
دلایل بسیار زیادی میتونه باشه، از Runtime System گرفته تا اشتباهات دیکته ای در Web.Config، عدم وجود یه Assembly روی سرور مقصد و ... اولین کاری که باید برای رفع این مشکل انجام بدین، اینه که وقوع مشکل رو ببینید. در غیر اینصورت کمک چندانی از کسی بر نمیاد و همه در حد حدس و گمانه زنی خواهد بود.

fazel-d
چهارشنبه 12 تیر 1387, 16:47 عصر
تو local اگه پروژه رو ساختید مشکل نباید به وجود بیاد
اما اگه alias تعریف کرده باشید باید برید تو iis و مسیر جدید رو بدید.

fatemeh rahimi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 17:06 عصر
دلایل بسیار زیادی میتونه باشه، از Runtime System گرفته تا اشتباهات دیکته ای در Web.Config،
اگه مشکل از اینها باشه،چرا در local ،درسته و error نمیده!؟یعنی میشه مثلا اشتباهات دیکته ای در local، پیغام نده ولی در جای دیگه error بده؟

اولین کاری که باید برای رفع این مشکل انجام بدین، اینه که وقوع مشکل رو ببینید
من چطور وقوع مشکل رو ببینم؟هر چی به ذهنم میرسیده گفتم چک کردن! کد رو هم که نمیتونم بگم تغییر بدن؟ نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم؟

fatemeh rahimi
چهارشنبه 12 تیر 1387, 17:07 عصر
تو local اگه پروژه رو ساختید مشکل نباید به وجود بیاد

من تو local پروژه رو ساختم ،ولی مشکل به وجود اومده!؟

m.hamidreza
چهارشنبه 12 تیر 1387, 19:42 عصر
تا زمانی که متن خطا رو ندونین هیچ کاری نمیتونید انجام بدید!

به احتمال زیاد ویژگی customError هم باید در وب کانفیگ برابر با Off قرار بدید تا متن اصلی خطا قابل رویت شه ....

fatemeh rahimi
پنج شنبه 13 تیر 1387, 20:59 عصر
از راهنمایی همگی ممنون.