PDA

View Full Version : سوال: اشکال در sharedکردن

sokho140
چهارشنبه 12 تیر 1387, 21:51 عصر
سلام خسته نباشید.
من دوتا کلاینت رو با هم شبکه کردم و پینگ هردو هم جواب میده ولی هرکار میکنم نمی تونم فایل shared کنم.مشکل از کجاست.
با تشکز.

Identifier
پنج شنبه 13 تیر 1387, 18:32 عصر
Firewall را غیر فعال کنید

sokho140
جمعه 14 تیر 1387, 01:19 صبح
غیر فعال کردم ولی باز هم جواب نمیده.

Identifier
شنبه 15 تیر 1387, 08:08 صبح
غیر فعال کردم ولی باز هم جواب نمیده.
چه Error مشاده میکنید ؟
Simple File Sharing رو هم غیر فعال کنید.

keivan1000
چهارشنبه 19 تیر 1387, 14:40 عصر
با سلام به دوست عزیز
سئوال شما کامل نیست دوست عزیز.در حال حاظر اصلا گزینه ای برای share کردن رو پیدا نمی کنید ک مشکل فقط از Simple File Sharing است که الان فعال است اونو غیر فعال کنید.(در ضمن شما می تونید share کردن رو از گزینه manage , و سپس share folder استفاده کنید.) اگر پیغام خطایی دارید لطفا اون رو بنویسید.در جواب دوستمون که گفتن firewall مشکل شماست به نظر نمی رسه چون اگه مشکل از اون بود شما ping هم نمی تونستید بکنید. موفق باشید .

night_walker
چهارشنبه 19 تیر 1387, 14:53 عصر
با سلام
اگه فایل Share کردید ولی باز هم نیمیتونید فایلها را ببینید یک بار File and Printer Sharing رو برای اون Connection غیر فعال کنید و دوباره فعال کنید. البته در صورتی که کارهای بالا رو انجام داده باشید و باز هم مشکل دارید.

nima5848
شنبه 22 تیر 1387, 12:49 عصر
aziz eshkal be khater ine ke client ha user hastan va hagh share kardan nadaran vaghti ba user administrator vared mishi sharing and security hast?
agar hast bego ta moshkeleto hal konam

sokho140
سه شنبه 25 تیر 1387, 13:47 عصر
man fekr mikonam ke moshkell to user bashe payam myad ke sistem bayad admin bashe

a.javaheri
چهارشنبه 26 تیر 1387, 13:41 عصر
شما هر فايلي رو كه ميخواي share كني ابتدا بايد فايل sharing اون فولدرو فعال كني

saam_sum
چهارشنبه 26 تیر 1387, 17:09 عصر
اگه user limited باشه فقط sharing tab رو داری که لینکی در اون تب هست که میگه اگه راجع به sharing می خوای اطلاعات بیشتری بدست بیاری کلیک کن. ولی امکان share رو نداری