PDA

View Full Version : برنامه مديريت مطب

amir.khanlari
شنبه 15 تیر 1387, 13:33 عصر
با سلام خدمت دوستان من يك برنامه براي مديريت يك مطب نياز دارم اكر كسي داره بزاره ممنون مي شمم . خيلي به اين برنامه نياز دارم مي خوام يك ايده باشه تا خودم يكي شبيه به اين برنامه ها رو بنويسم. خيلي متشكرم .

مهدی رحیم زاده
شنبه 15 تیر 1387, 20:33 عصر
با سلام خدمت دوستان من يك برنامه براي مديريت يك مطب نياز دارم اكر كسي داره بزاره ممنون مي شم . خيلي به اين برنامه نياز دارم مي خوام يك ايده باشه تا خودم يكي شبيه به اين برنامه ها رو بنويسم. خيلي متشكرم .
فکر می کنم که شما به یه تحلیل توی این زمینه نیاز دارین . آخه کار عجیب و سختی واسه ایده گرفتن نداره یه برنامه بانک اطلاعاتی سادست مثل همه برنامه های دیگه .
اینجا هم فکر نکنم بتونی چیز جالبی تو این زمینه پیدا کنی !
موفق باشید .

ebtekar
شنبه 15 تیر 1387, 22:32 عصر
دوست عزیز اگر برنامه نویسی حرفه ای هستی باید رو الگوریتم فکر کنی

من خودم دارم یه برنامه مدیریت مالی حسابداری و تولید و فروش رو تو یه نرم افزار جمع می کنم کد نویسی ساده ای داره ولی طراحی بانک اطلاعاتی و ارتباط آنها با هم خیلی سخت میشه

برای خودم این ثابت شده که برای شروع یک برنامه باید کمی کاغذ بازی کرد

فکر کنم با ER EER و UML آشنایی کافی داشته باشی اگه نداری کمی مطالعه کن بعد کاغذ بازی در عرض 1 تا 2 روز برنامه نوشته میشه

amir.khanlari
شنبه 22 تیر 1387, 15:53 عصر
منظور از ایده گرفتن این بوده که می خوام یک برنامه در این زمینه را به عنوان پروزه فارغ التحصیلی انجام بدم و می خواستم با طراحی بانکش اشنا بشم .

amir.khanlari
یک شنبه 23 تیر 1387, 10:26 صبح
اگر امکان دارد منابعی در موردER,EER,UML معرفی کنید و لینک دانلود آنها را قرار دهید .

amir.khanlari
سه شنبه 25 تیر 1387, 10:41 صبح
یعنی هیچ کس نیت به ما کمک کنه !!!!!!!!

jaza_sa
سه شنبه 25 تیر 1387, 13:20 عصر
برای آموزش سریع و خلاصه از UML فکر کنم منبع زیر مناسب باشه

UML Tutorial in 7 Days (http://www.comscigate.com/uml/UML7Days/index.html)
بد نیست یک نگاهی بهش بیندازید

behrooz66
پنج شنبه 27 تیر 1387, 23:17 عصر
منظور از ایده گرفتن این بوده که می خوام یک برنامه در این زمینه را به عنوان پروزه فارغ التحصیلی انجام بدم و می خواستم با طراحی بانکش اشنا بشم .

من یک برنامه نوشتم برای مدیریت یک کلینیک فیزیوتراپی. اگه میخوای بهم میل بزن.

Behrooz66@gmail.com