PDA

View Full Version : کمک در مورد برنامه نویسی ثبت ژتون

hjran abdpor
شنبه 15 تیر 1387, 19:23 عصر
با سلام وعرض خسته نباشید به شما دوستان عزیز
اگه میشه کمی راهنمایی در مورد برقراری سی شارپ با دستگاه مادون قرمز برای خواندن کارت ژتون برای انجام عملیات ثبت غدا راهنمایی کنید.
اگه منظورم را متوجه نشدید از ابتدا درمورد برقراری سی شارپ با سخت افزار راهنمایی کنید

مهدی رحیم زاده
شنبه 15 تیر 1387, 20:31 عصر
با سلام وعرض خسته نباشید به شما دوستان عزیز
اگه میشه کمی راهنمایی در مورد برقراری سی شارپ با دستگاه مادون قرمز برای خواندن کارت ژتون برای انجام عملیات ثبت غدا راهنمایی کنید.
اگه منظورم را متوجه نشدید از ابتدا درمورد برقراری سی شارپ با سخت افزار راهنمایی کنید
سلام دوست عزیزم
عضویتتون توی سایت رو تبریک میگم .
واما سئوال شما ! برای ارتباط با دستگاه هایی مثل بارکد خوان نیاز به هیچ جور کد نویسی نیست .! فقط کافیه که اون کنترل مورد نظر رو فعال کنید یعنی به عنوان مثال Focus رو بدین به اون تکس باکسی که قراره شماره کد رو نشون بده . اما اگر شما چیزی جز دستگاهی مثل کارت خوان می خوایین من نمی دونم و خوشحال میشم یاد بگیرم .
موفق باشید .

hjran abdpor
یک شنبه 16 تیر 1387, 17:14 عصر
با سلام دوباره دوست عزیز و گرامی
موندم چه کار کنم با خودم . اگه میشه بهاتون مشورت کنم من دانشجو هستم دانشگاه ما خودش سیستم ژتون را پیاده سازی کرده است ولی خسیلی گنده همش پول مخوره به طور کلی خیای ضایعه من میخوام واسی ترم بعد این سیستم را دوباره با همت خودم و کسانی که کمکم میکنند پیاده سازی کنم ولی موندم از کجا شروع کنم در ضمن من میخواستم برنامه را در سایت قرار بدم تا همه از هر کجا بتونن کارت خود را شارژ کنند؟ خیلی من اگه یک راهنمایی جامع در مورد اغاز به کار پروژه در اختیارم بدین
ممنونم وامیدوارم این سیستم پیشنهادی من مورد قبول برنامه نویسان باشه
با تشکر

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 16 تیر 1387, 18:20 عصر
دوست گلم
خوشحالم که می خوایین این کار رو انجام بدین . و بیشتر خوشحال میشم که بتونم توی این طراحی کمکتون کنم .
خوب من تا روز چهارشنبه امتحان دارم و شما هم که زمان فعلا زیاد براتون مهم نیست اگر دوست داشته باشید بعد از اون میتونیم باهم کار رو شروع و به امید خدا تمومش کنیم . اما توی این مدت شما یه کاری انجام بدین . نحوه کار برنامه دانشگاه رو ببینید و یه Document کوچولو و ساده در مورد اون بنویسید تا شروع کنیم .
البته اگر دوست دارید که با هم کار کنیم .

hjran abdpor
دوشنبه 17 تیر 1387, 11:15 صبح
باشه حتما Document را براتون میفرستم اگه میشه یک ادرس ایمیل یا شماره موبایل در اختیارم بدین تا بهاتون ارتباط بیشتر برقرار کنم . این ادرس ایمیل من که بیشتر ازش استفاده میکنم.abdpor_1348@yahoo.com این هم همراه ایرانسل من با عرض معذرت 09369428788
خیلی تشکر
راستی من افتخار میکنم که با شما این پروژه را بنویسیم

ali_kashani
دوشنبه 17 تیر 1387, 23:48 عصر
باسلام

اگر امكان دارد داخل همين سايت مسائل را مطرح كنيد تا دوستان ديگر هم استفاده نمايند.

با تشكر

hjran abdpor
شنبه 22 تیر 1387, 10:37 صبح
باشه این هم سندی از سیستم یا نحوه چگونهگی کار ان که خودم نوشتم وامیدوارم کمکم کنید

مهدی رحیم زاده
شنبه 22 تیر 1387, 14:21 عصر
باشه این هم سندی از سیستم یا نحوه چگونهگی کار ان که خودم نوشتم وامیدوارم کمکم کنید
اما من هیچ سندی نمی بینم !!!!!

hjran abdpor
دوشنبه 24 تیر 1387, 10:16 صبح
سلام اقا مهدی
من اون سوالاتی که خواستید جواب دادم وبراتون فرستادم واگه وقت شود توی سایت میذارم

ali_kashani
دوشنبه 24 تیر 1387, 18:45 عصر
سلام

ما هم هيچ سندي نديديم