PDA

View Full Version : سوال: مشكل نمايش تصوير در DataList

saeen
شنبه 15 تیر 1387, 21:04 عصر
سلام دوستان
من دو تا مشكل با datalist دارم . ميخوام با datalist يكسري تصوير را از توي بانك sql نمايش بدم . اول اومدم آدرس تصاوير را ذخيره كردم و بعد به imageurl يك image در datalist نسبت دادم . ولي موقعي كه سايت را باز مي كردم تصاوير نشون داده نميشد.
بعد اومدم خود تصوير را توي بانك ذخيره كردم ولي حالا نمي دونم چطور مي تونم عكس ذخيره شده توي بانك را در datalist نشون داد.

s.mostafa.rahmani
شنبه 22 تیر 1387, 14:46 عصر
من هم همين مشكل رو دارم.
اگه كسي مي‌تونه لطفاً زودتر جواب بده.

mahdi_farhani
شنبه 22 تیر 1387, 18:17 عصر
باید چک کنی که مسیری که ذخیره کردی ، درست هست یا نه .
به نظر من ذخیره کردن خوده عکس تو دیتابیس اشتباه است (به هزارو یک دلیل ) در این مورد هم بحث زیادشده .
------------------
مثلا کلیه عکس ها در پوشه Images هست . پس باید به این صورت آدرس ذخیره بشه

~/Images/myPicture.jpg

salehbagheri
شنبه 22 تیر 1387, 21:06 عصر
ببين خوش تيپ! تا كد برامون نزاري مشكلت حل نمي شه!

كدي كه نوشتي برامون بزار تا مشكلت رو سه سوت حل كنم!

s.mostafa.rahmani
یک شنبه 23 تیر 1387, 11:45 صبح
مشكل من (كه شبيه مشكل saeen هست) اينه كه يك فيلد Image تو بانك mssql دارم و مي‌خوام تو datalist نمايشش بدم. اگه مي‌تونيد كمك كنيد لطفاً.
تشكرات فراوان

ghasemi414
جمعه 01 آذر 1387, 00:40 صبح
به نظر من ذخیره کردن خوده عکس تو دیتابیس اشتباه است (به هزارو یک دلیل ) در این مورد هم بحث زیادشده .

با سلام و خسته نباشيد.
چرا؟

hassanf
جمعه 01 آذر 1387, 05:54 صبح
برای نمایش دادن عکسی که تو DataBase ذخیره شده , یه Page درست کن بعد تصویر رو با Respone اونجا رایت کن.
تو dataList یا هر چیز دیگه که داری , آدرس صفحه که عکس اونجا رایت کردی توی src بده.

ghasemi414
جمعه 01 آذر 1387, 16:15 عصر
برای نمایش دادن عکسی که تو DataBase ذخیره شده , یه Page درست کن بعد تصویر رو با Respone اونجا رایت کن.
تو dataList یا هر چیز دیگه که داری , آدرس صفحه که عکس اونجا رایت کردی توی src بده.

با سلام

ميشه با مثال بگي چطور تصوير رو رايت كنم تو يك پيچ ديگه.
:متعجب:
ضمنا من 1000 تا تصوير دارم يعني 1000 تا صفحه بسازم.

kezack
جمعه 01 آذر 1387, 16:56 عصر
نه دوست خوب کافی یک صفحه درست کنی بعد که روی هر عکس کلیک کردی id شو به اون صفحه با queryString بفرستی و بعد توی اون صفحه با اون id عکس مورد نظر را با یک کنترل image لود کن
یک سرچ بزن نمونه زیاد هست