PDA

View Full Version : jtable را ذخیره کن

jeus
یک شنبه 16 تیر 1387, 11:58 صبح
با سلام و خسته نباشید
دیتا بیس تقریبا برای تمام برنامه ها مخصوصا برنامه های اداری و برنامه هایی که نیاز به ورود اطلاعات پرسنلی می باشد الزامی است و جزء لاینفک برنامه ها شده اما ارتباطات دیتا بیس با برنامه و خواندن و نوشتن اطلاعات در دیتا بیس از لحاظ اینترفیس برنامه یکی از مشکلات برنامه نویسان محصوب میشود که خود من به شخصه برای انقال اطلاعات و ساختن jform مناسب برای این کار با مشکل مواجه میشوم یکی از زاههایی که فکر میکنم مورد توجه من قرار گرفته استفاده از JTable است که ابتدا سطرهای مورد نظر را درون آن وارد کنیم و در انتها چیزی که به ما می دهد کد مورد نظر باشد TSQl باشد البته بتوان گزینه هایی مانند یا همه یا هیچ نیز برای ورود اطلاعات استفاده نمود .
دوستان آیا شما راهی برای ذخیره مستقیم Jtable درون دیتابیس سراغ دارید من که google کردم نیافتم .
با تشکر از دوستان

mazdadoost
یک شنبه 16 تیر 1387, 13:03 عصر
دوست عزیز :
پیشنهاد میکنم نگاهی به یه سری کامپوننت های شبیه دات نت که به دیتابیس به شکل رفت و برگشتی Bind می شند رو در این جا استفاده کنید.
البته این بیشتر تو حیطه دانش یکی از همکاراست.که سن بالاست و کمی بد عنق!(یه مقدارم بخیله!)این رو از ایشون فهمیدم.
(من تا قبل از این فکر میکردم همکارم استاد Swing هست که همچین کامپوننت هایی رو تو برنامه های Swing شرکت استفاده میکنه!)
این هم آدرسش .به نظر میرسه خوب مستند سازی شده و API نسبتا سر راستی داره.مجموعه جذابی که ایده های توش در خود جاوا ی استاندارد کمه.همون ایده هایی که بنده در آشنایی با SE 7 بعضیاشون اشاره کردم.و مطمئنم خیلی از مشکلاتتون رو در زمینه سختی Entry Form های برنامه های دیتابیس Swing حل میکنه.
Open Swing:
http://oswing.sourceforge.net/
موفق باشید.

amirfarshad
یک شنبه 16 تیر 1387, 15:49 عصر
سلام
توی جی بیلدر، یک چیزی هست به نام db swing، فکر کنم اینکار رو انجام بده، البته فکر کنم جز خود جی بیلدر باشه.
توی قسمت design فرمها میتونید پیداش کنید.

jeus
یک شنبه 16 تیر 1387, 16:18 عصر
دوستان من میخواهم یک panel بسازم که کارش همین باشه و فکر میکنم اگر تغییرات را به عنوان یک رشته string ویا حتی یک آرایه از نوع string در بیاره کافیه و اون چیزی را که میخواهیم بدست می آوریم و میتونیم اونها رو به دیتا بیس ارسال کنیم اول از همه اگر حاضرید با من همکاری کنید برای ساخت این کلاس بسم ا... و اگر نظری چیزی دارید بهم بگید و یا راهنمایی و حتی المقدور طرزز فکرتون از الگوریتم را اینجا بگذارید من در پست بعدی اون روندی را که خودم فکر میکنم را میگذام.