PDA

View Full Version : Building Secure ASP.NET Applications

Vahid_Nasiri
شنبه 07 شهریور 1383, 18:37 عصر
Guidelines for authentication, authorization and secure communication across the tiers. Topics include ASP.NET, Enterprise Services (COM+), Web Services, Remoting, and data access (including ADO.NET and SQL Server).

Building Secure ASP.NET Applications (http://download.microsoft.com/download/VisualStudioNET/Security/RTM/NT5/EN-US/secnet.exe)

608 صفحه مطلب منتشر شده توسط مایکروسافت در مورد آگاهی بیشتر در باره ی وضعیت امنیتی برنامه های وب شما.

یک شنبه 08 شهریور 1383, 00:50 صبح
با سلام
دو مورد
1- استاد نصیری بازگشت دوباره ی شما رو تبریک عرض می کنم . امیدوارم همیشه و هر جا موفق باشید :D
2- این مایکروسافت با این مستندسازیش واقعا کولاک میکنه! هیچ شرکتی رو من تا به حال این قدر قوی در این زیمنه ندیدم.کسی دیده؟
با تشکر

Vahid_Nasiri
یک شنبه 08 شهریور 1383, 18:56 عصر
1- شما لطف دارید.
2- اصلا موافق نیستم! (:D) روده درازی در نوشته های مایکروسافت زیاد است و دریغ از نکات کاربردی و مثالهای بدردبخور. برعکس شما مستندات بورلند رو نگاه کنید. حتما با یک مثال کاربردی و ساده خاتمه پیدا می کند. یعنی واقعا راهنمای کار 80 درصد نیاز کاری شما را برآورده می کند.

یک شنبه 08 شهریور 1383, 19:06 عصر
1-خواهش می کنم :D
2- شما دیگه دارید خیلی کم لطفی می کنید . درسته من از بسیاری مقالات مایکروسافت هیچ استفاده ای نبردم و به قول شما روده درازی در آن زیاد بوده اما در مورد خیلی ها هم اصلا اینطور نیست به نظر من MSDN یک مرجع بسیار خوب است یا بعضی مقالاتی که در سایت مایکروسافت منتشر می شود
البته من بیشتر از نحوه ی ارائه ی مطالب در سایت مایکروسافت لذت می برم .به نظر من که خیلی خوب ارائه شده اند . یعنی دسته بندی آنها و ارائه ی لینک ها و مطالب مربوطشون خیلی خوبه
البته من با محصولات بورلند به آنصورت آشنا نیستم و نمی دونم شاید من ندید پدیدم :D :mrgreen: