PDA

View Full Version : سوال: چند سؤال در مورد کارتهای Dialogic

babak_delphi
دوشنبه 17 تیر 1387, 00:12 صبح
با سلام
لطفا دوستانی که با Dialogic کار کرده اند زحمت بکشند و راهنمایی کنند
این کارتها TAPI ساپورت هستند ولی کسی به من گفت که با ابزاری مثل TAPI) KDTele) نمی توان از تمام امکانات آن استفاده کرد ، آیا این درست است و اگر درست است آیا می توان با این کارت و KDTele 4 نرم افزاری نوشت که امکانات زیر را داشته باشد؟

تشخیص DTMF (بدون تأخیر)
پخش صدا(بدون تأخیر)
ضبط صدا
کالر آی دی
وصل کردن به داخلی
تشخیص سکوت در هنگام ضبط صدا
ضمنا کسی هست که این کارت را بفروشد یا محل فروش آن را بداند؟ (البته با گارانتی)

ممنون

Golzar7
دوشنبه 17 تیر 1387, 07:56 صبح
سلام
با KDTele يا hbTapi حتي با Fax Modem هم ميشه اين كارهارو كرد ودر مورد كارتهاي Dialogic ميتوني از شركت تذرو افزار اطلاعات بگيري اگه تو اينترنت سرچ كني شركت و تلفنش رو پيدا ميكني.
من خودم يه دونه از اين كارتهارو(Dialogic) دارم دست دوم بدون درايور.
موفق باشي

SUNMOON
دوشنبه 17 تیر 1387, 08:38 صبح
من يه مدت تو نخش بودم .فكر مي كنم نرم افزار باني كام از اين كارتها استفاده ميكنه.يه نرم افزلر ديگه هم هست به اسم فارسي كام كه نوشته بد توانايي كار با اين كارتها رو داره (نسخه قديمي و كرك شدش ته يه سايتي هست )

Touska
دوشنبه 17 تیر 1387, 10:53 صبح
راستشو بخواهید من با این کارتها با KDtele کارکردم مشکلی نداشتم البته تو Voice و DTMF

چیز های دیگه رو تست نکردم. برای تهیه آن هم تو شهر خودمون می دونم از کجا باید تهیه کنم،

ولی شهر شما رو نمی دونم.

موفق باشید :)

babak_delphi
سه شنبه 18 تیر 1387, 02:21 صبح
آقای سرباز زاده
میدونید قیمتش چنده؟
تو شهر ما که از این خبرا نیست

delphifan
یک شنبه 24 شهریور 1387, 09:04 صبح
دوست عزيز سلام
من يک کارت D4PCIU Dialogic تازه خريدم . ولي نميدونم چطور ميشه با دلفي برنامه نويسي کرد. ميخواستم از kdtele استفاده کنم و از Demo استفاده کردم ولي مثل اين که فقط مودم ها رو تشخيص ميده. اگر ممکنه بگيد چطور ميشه از اين کارت در kdtele استفاده کرد و ایا kdtele با این کارت اذیت نمی کند؟ اصلا تمام امکانات kdtele در ان کار میکند؟ يا اگر راه حل ديگري داريد ممنون ميشم بگيد .
لطفا جواب بديد خيلي حياتي است.با تشکر قبلي

h_mohamadi
دوشنبه 25 شهریور 1387, 05:45 صبح
بچه ها کسی می داند:
1- تو تهران این کارت را از کجا می توان خرید؟
2- آیا این کارتها امکان این را دارد که بدون سیستم سانترال بتئاند به داخلی های مختلف از طریق نرم افزار ارتباط دهد؟
از دوستان ممنون می شوم که راهنمایی کنند.

delphifan
دوشنبه 25 شهریور 1387, 07:43 صبح
آقا تورو خدا به ما هم جواب بدید. سوالم رو بالاتر مطرح کردم ولی هنوز جواب نگرفتم.
درضمن دوست عزیز h_mohamadi من این کارت رو به مبلغ 550000 تومان از فارسیکام گرفتم . نمی دونم میشه تلفنش رو اینجا گذاشت یانه به هر صورت تو اینترنت جستجو کنید راحت سایتش رو پیدا میکنید

h_mohamadi
سه شنبه 26 شهریور 1387, 11:07 صبح
مگه فارسيکام کارت را بدون نرم افزار مي فروشد

rasoolgh
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:28 عصر
من با kdtele یه برنامه تلفن گویا نوشتم ولی با این کارتها کارنکردم .اگر کسی با این کارتها کار کرده اگر ممکنه یه sample اینجا بذاره
با تشکر

rasoolgh
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:33 عصر
من با kdtele یه برنامه تلفن گویا نوشتم ولی با این کارتها کارنکردم .اگر کسی با این کارتها کار کرده اگر ممکنه یه sample اینجا بذاره
با تشکر