PDA

View Full Version : سوال: غیرفعال کردن ایجاد و ارتباط با ASPNETDB.MDF

FirstLine
دوشنبه 17 تیر 1387, 18:27 عصر
با سلام
یه مشکل بزرگ....
یه پروژه دارم که داخلش از پروفایل و theme استفاده کرده ام و روی کامپیوتر و سرور خودم درست اجرا میشه.
با VS 2008 و یه دیتابیس در SQL2005 هم داره و روی هاست و سرور فقط میتونم یه دیتابیس داشته باشم.
مشکلی که وجود داره اینه که در زمان اجرا خودش میاد و یه دیتابیس به نام ASPNETDB.MDF ایجاد میکنه و حدود 10 مگ هم هست ومن هیچ جای پروژه نامی از این دیتابیس ندیدم و یا کانکشنی به اون ندیدم.
از لاگین یا و ... و امکانات خاص دات نت بجز این دو مورد استفاده نکردم.
1- اگر بخوام از پروفایل و theme استفاده آیا حتما باید دیتابیس ASPNETDB.MDF را داشته باشم؟
2- آیا میشه جدولهای مربوطه را در دیتابیس خودم اضافه کنم؟
3- اگه میشه اضافه کرد انوقت کجا باید کانکشنش رو واسه ارتباط با دیتابیس خودم تعریف کنم؟
با تشکر

pouran
دوشنبه 17 تیر 1387, 20:46 عصر
دوست عزیز به این لینک مراجعه کن:
http://www.asp.net/learn/security/

hadi000333
دوشنبه 17 تیر 1387, 23:17 عصر
دوست عزیز Asp.net اطالاعات کلاس Profile در DataBase , ASPNETDB.MDF ذخیره سازی میکنه
در داخل جدول aspnet_Profile
برای اینکه بتونی این اطلاعات رو در جای دیگه ای ذخیره کنی باید از برنامه aspnet_reqsql.exe که در پوشه ی Microsoft.net هست استفتده کنی( یه search کنی راحت پیدا میشه )و یک DataBase رو بهش معرفی کنی

FirstLine
سه شنبه 18 تیر 1387, 09:41 صبح
با سلام
از لطف و راهنمایی شما سپاسگزارم.
در VS2008 & SQL2005 از طریق Add New Item یه دیتابیس SQL به پروژه اضافه کردم و از طریق aspnet_reqsql.exe هم جدولهای مربوطه بدرستی داخل دیتابیس اضافه شد.
از طریق وب کانفیگ و کانکشن استرینگ میتونم اطلاعات داخل دیتابیس ، اطلاعات و جداول خودم رو بخونم.
حالا مشکل اینه که وقتی پروژه اجرا میشه خودش دوباره میاد و همون دیتابیس ASPNETDB.MDF را درست میکنه!!!!
چجوری باید به پروژه بگم که لازم نیست این کار را انجام بدی و بجای ایجاد دیتابیس ASPNETDB.MDF به همون دیتابیسی که من درست کردم و همه اون جدولهای مورد نیازت رو هم توسط aspnet_reqsql.exe اضافه کردم کانکت شو؟؟؟؟؟
با تشکر

FirstLine
پنج شنبه 20 تیر 1387, 11:05 صبح
با سلام
آیا راهی وجود ندارد؟
با تشکر