PDA

View Full Version : مشكل Paging در ديتاليست

oracle_2007
چهارشنبه 19 تیر 1387, 03:43 صبح
من ميخوام در ديتاليست خودم امكان Paging داشته باشم و كاربر بتونه PageSize رو هم تغيير بده . البته اين ديتاليست با ديتاست و با يك سري ضوابط در زمان اجرا پر ميشه و با ObjectDataSource كاري نداره .البته در سايتهاي خارجي ، يك سري تكه كد ديدم ، كه خيلي گيجم كرد (چون در امور وب يه تازه كارم) ، پس خواهشا اگه نمونه كاملي در اين باره داشته باشين و بذارين ، ممنونتون ميشم .

(آقاي مدير انجمن با عرض شرمندگي ، ميدونم كه اين موضوع تكراريه و جاهاي ديگه به اندازه كافي بحث شده ولي در اون جاها همگي از ObjectDataSource استفاده كرده بودن و من نمي خوام كه از ObjectDataSource استفاده كنم ، پس خواهشا اين تاپيك رو پاك نكنيد . ممنون)

hesam_a110
چهارشنبه 19 تیر 1387, 08:41 صبح
درود بر شمابرای پر کردن دیتالیست مهم نیست که از چه متدی داری آن را پر می کنید مهم این است که شما باید نوع و اندازه نمایش اطلاعات را داشته باشید به طور مثال شما باید بدانید که الان انتخاب شما بر اساس چه چیزی مرتب شده و الان در چه صفحه ای قرار دارید و چند سطر اطلاعات را دارید نمایش می دهید بعد می توانید بر اساس دانستن این اطلاعات اطلاعات قبلی و یا بعدی را نمایش دهیدپیروز و نیک باشید

hesam_a110
چهارشنبه 19 تیر 1387, 08:54 صبح
درود بر شمااینم یک لینک کمکی خوبhttp://www.codeproject.com/KB/custom-controls/CollectionPager.aspxپیروز و نیک باشید