PDA

View Full Version : سوال: مشکل آپلود عکس در FCKeditor

mehr_80
چهارشنبه 19 تیر 1387, 18:41 عصر
سلام دوستان
هیچ کدوم از تاپیک هایی که در مورد مشکل آپلود عکس در FCKeditor مطرح شده به نتیجه نرسیدن
لطفا دوستانی که با این ادیتور بدون مشکل کار میکنن راهنمایی کنن تا سایرین هم بتونن ازش استفاده کنن
من تمام کارهایی که گفته شده رو انجام دادم ولی بازم عکس ها رو نمیشناسه، وقتی رو آیکون Insert Image کلیک میکنم یه صفحه برای لود عکس میاره و همون جا گیر میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

mehr_80
شنبه 22 تیر 1387, 14:44 عصر
کسی راه حلی نداره؟
ادیتور دیگه ای هست که با آپلود عکس مشکل نداشته باشه و راحت کار کنه؟

peymannaji
شنبه 22 تیر 1387, 19:31 عصر
من هم این مشکل رو دارم و مشکل دیگه اینه که موقعی که میخوام brows to server کنم ارور میده ... قیقا همون کارایی که تو راهنماش هست رو میرم جلو ...

Amir Taghavi
شنبه 22 تیر 1387, 19:50 عصر
عزیزان بارها در این مورد بحث شده! جستجویی لازم است!

editor\filemanager\connectors\aspx\config.ascxمس یر (در پوشه FCK) بالا رو یه نگاهی بهش بنداز. همه چیز در اون config.ascx خلاصه می شه.

peymannaji
جمعه 18 مرداد 1387, 21:28 عصر
من فایل Config.ascx رو چک کرم مشکلی نداره اما باز هم نمیدونم چرا باز هم نمیتونم نه فایل آپلود کنم و نه Brows to server کنم ... در حال حاضر هم بصورت local دارم چک میکنم ... یک نگاهی به فایل Webconfig و Config.ascx بکنید ببینید جایی اشکال داره ؟

jaza_sa
جمعه 18 مرداد 1387, 23:59 عصر
من فایل Config.ascx رو چک کرم مشکلی نداره اما باز هم نمیدونم چرا باز هم نمیتونم نه فایل آپلود کنم و نه Brows to server کنم ... در حال حاضر هم بصورت local دارم چک میکنم ... یک نگاهی به فایل Webconfig و Config.ascx بکنید ببینید جایی اشکال داره ؟

فایلتون رو بررسی کردم
فکر میکنم باید در فایل config.ascx ، خط 50 ، رو به عبارت زیر تغییر بدید :

UserFilesPath = "userfiles/";

webman
شنبه 19 مرداد 1387, 09:20 صبح
با سلام ،1- در config.ascx در CheckAuthentication باید false را true کنی
2- درweconfig

<appSettings>
<add key="FCKeditor:BasePath" value="~/fckeditor/" />
<add key="FCKeditor:UserFilesPath" value="~/UserFilesfa" />
</appSettings>

پوشه UserFilesfa ویا هر نام دیگر در ریشه سایت بساز ودر در کد بالا بذار
و تمام حتما ok

peymannaji
شنبه 19 مرداد 1387, 21:58 عصر
سلام دوستان عزیز . ممنون از لطفتون ... بنده مواردی که گفتید رو انجام دادم اما همچنان مشکل وجود داره . مثلا وقتی در ادیتور میخوا م یک فایل تصویری رو آپلود کنم لودر مربوط به آپلود میاد اما در همان حالت باقی میمنونه و هیچ عملیاتی انجام نمیشه . و یا وقتی Brows to server میکنم اروری که ضمیمه کردم نمایش داده میشه ...

webman
یک شنبه 20 مرداد 1387, 08:19 صبح
با سلام ، دوستان شرمنده یک چیزه دیگه هست که فراموش شده در فایل fckconfig.js این دو تا را درست کنید
var _FileBrowserLanguage =aspx
var _QuickUploadLanguage =aspx
مقادیرو aspx بکنید الان php هستش البته به اضافه مواردی که قبلا ذکر شد
موفق باشید.

peymannaji
یک شنبه 20 مرداد 1387, 20:10 عصر
سلام دوست عزیز ... یک دنیا ممنون بالاخره بعد از مدت 5-6 ماه مشکل بنده حل شد . خدا خیرت بده ...
تنها سوال بنده اینه که قسمت CheckAuthentication() به شکلی بنویسم که بتونه یک یوزر خاص به اون دسترسی داشته باشه ؟ چون در حالت عادی اگه مقدار true باشه همه میتونن فایل آپلود کنن ؟

موفق باشید ...

royaj111111
یک شنبه 20 مرداد 1387, 21:05 عصر
با سلام
من يه مشكل ديگه دارم و اونم اينه كه نمي دونم چجوري fckeditor رو نصب كنم
خواهشا كمك كنيد

peymannaji
یک شنبه 20 مرداد 1387, 22:14 عصر
با سلام
من يه مشكل ديگه دارم و اونم اينه كه نمي دونم چجوري fckeditor رو نصب كنم
خواهشا كمك كنيد

با سلام
اینجا میتونی طریقه نصب رو ببینی
http://docs.fckeditor.net/FCKeditor_2.x/Developers_Guide/Integration/ASP.NET

webman
دوشنبه 21 مرداد 1387, 09:46 صبح
آقا ما مخلصیم ، منم اخیرا با کلی دردسر تونستم fckeditorرو نصب کنم و روی قسمتی که گفتی کار نکردم میتونیم توی یه تاپیک مطرح کنیم و اما چیزیکه به فکرم می رسه اینه اگر از fckeditor به صورت عمومی استفاده نخواهد شد و مثلا در مدیریت سایت کاربرد دارد پس َadmin باهاش کار میکنه و دسترسی به آن صفحات باید مختص admin باشد پس حله اگر هم عمومیه که هیچ اگر راه دیگه به ذهنم رسید در خدمتم
موفق باشید.

peymannaji
دوشنبه 21 مرداد 1387, 21:44 عصر
ممنون دوست عزیز ... واقعا کمک بزرگی کردی ... حالا این قضیه هم فکر کنم در یک تاپیک دیگه بررسی نیم بهتر باشه ...

موفق باشید دست عزیز ...

my_blithe
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 23:57 عصر
بچه ها من توی ارسال عکس مشکلی ندارم. فقط وقتی که عکس ر. از توی سرور انتخاب می کنم "/~" میاد جلوش که نمی زاره آدرس عکس دقیق بشه.
چه کار کنم؟؟؟؟

my_blithe
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 00:10 صبح
این فایل رو یکی از بچه های انجمن گزاشته بود. FCk آماده است .آموزش های دیگه هم توی اون یکی فایله .
برای ارسال عکس هم مشکلی نداره فقط چیزی که توی پست قبلی هست ازیت میکنه

ali_reza_nazari
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 10:51 صبح
خوب براي اينه كا دات نت 2 داري استفاده مي كني
دات نت 1 اينجوري نبود.
خودش يك فايل aspx توش براي آپلود داره
ببين نمي‌توني اونو عوض كني؟
بعدش هم اگه اين آدرس اينجوري بشه چه مشكلي پيش مياد؟

my_blithe
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 20:33 عصر
مثلا میشه :
sinaweb.ir/~/pic/01/01.jpg

Charming.Mozhi
شنبه 03 اسفند 1387, 11:53 صبح
سلام
من برای آپلود عکس کارهایی که گفتین رو انجام دادم و مشکلم حل شد اما قضیه اینه که تو اونجا بصورت کامنت نوشته که بطور عادی مقدار رو true نکنین و سعی کنین از سشن یا چیزهای دیگه استفاده کنین.حالا اینه که من نتونستم این اعتبار سنجیه برنامه خودم و با اون یکی کنم و همش ارور میگیرم. و اینکه چجوری میشه عکسی رو که میخوایم اپلود بشه رو داخل دیتابیس ذخیره کنیم.
با تشکر از شما