PDA

View Full Version : ساختن سرچ و ریپورت گرفتن از آن

shahinghorbani
جمعه 21 تیر 1387, 03:33 صبح
عذر میخواهم که این دو سوال را می پرسم چون میدونم که احتمال زیاد قبلا پرسیده شده اما متاسفانه من هرچه گشتم نتوانستم جواب انها را پیدا کنم .
میخواستم بدونم که اگر یک کوئری بخواهد پارامترش رو از یک تکست باکس بگیره به چه صورته یعنی مثلا اسم برابر با مقدار تکست باکس باشه در کوئری. من شرط کوئری رو
[me]!name گذاشتم اما جواب نداد.
مطلب بعدی هم اگر در جایی بوسیله ویزارد که برای دکمه open form را میزنیم و بعد میگوییم اطلاعاتی رانمایش بده که مثلا تکست 0 برابر با مقدار رکورد نام در جدول باشد حالا از جواب این سرچ بخواهیم یک ریپورت بگیریم به چه صورتیه . یعنی به صورت کلی اگر بخواهیم از یک یا چند رکورد که کل یک جدول یا نتیجه یک کوئری خاص نیستند ریپورت بگیریم به چه صورت است.
خیلی ممنون میشم کمک کنید و حتی المقدور برنامه نویسی کم داشته باشه خیلی ممنون .

amirzazadeh
شنبه 22 تیر 1387, 08:40 صبح
مطلب بعدی هم اگر در جایی بوسیله ویزارد که برای دکمه open form را میزنیم و بعد میگوییم اطلاعاتی رانمایش بده که مثلا تکست 0 برابر با مقدار رکورد نام در جدول باشد حالا از جواب این سرچ بخواهیم یک ریپورت بگیریم به چه صورتیه . یعنی به صورت کلی اگر بخواهیم از یک یا چند رکورد که کل یک جدول یا نتیجه یک کوئری خاص نیستند ریپورت بگیریم به چه صورت است.
خیلی ممنون میشم کمک کنید و حتی المقدور برنامه نویسی کم داشته باشه خیلی ممنون .[/quote]
درمورد سئوال اول از اين عبارت به جاي [text1]![me] استفاده كن

[forms].[formname].[text1]
در مرد سئوال دوم ميتوني از فيلتر كردن استفاده كني و فقط ركوردهايي رو كه ميخواهي تو گزارشت بياري.
...............
موفق باشيد